Skocz do zawartości

KURS DOSZKALAJACY WROCLAW - TOMASZ KULIK


t_imon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czołem. Przepraszam za zwłokę w interakcji, ale jak się studiuje będąc tatą i rozwijając firmę, to nie ma lekko. Na kampanię wrześniową zostało niewiele, więc już mam trochę spokoju.

Co do toru w Gostyniu, to bida, bo Automobilklub Leszczyński podpisał dziwną umowę na wyłączność dla pewnej firmy z Poznania.

Zostaje Rakietowa. Czy byliby chętni, by w najbliższy piątek spotkać się od 15-ej do 20-ej? Jest możliwość zaklepania toru.

Tomek :)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżam do Wrocławia w piątek w południe. Możemy się spotkać w miejscu, gdzie teorię wyłożę zwięźle tym, co nie byli na szkoleniu w zeszłym roku, a potem wjeżdżamy na tor.

Mogę zostać we Wrocławiu do 22-ej, a potem lecę na Kisielin pod Zieloną Górą, gdzie zaczynam szkolenie o ósmej rano.

Zobaczmy, jak reszta kolegów i koleżanek może się zorganizować, czy ten piątek po południu będzie odpowiadał.

Tomek

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, z mojej strony niestety pas:/ tylko i wylacznie ze wzgledu na tor... pierwsze spotkanei rok temu bylo jak najbardziej przydatne, ale nie wyobrazam sobie na wroclawskim torze, nauki elementow sportowej jazdy, granice przyczepnosci itd:/ jesli natomiast ktos ma zamiar wziac udzial po raz pierwszy i nie mial okazji jezdzic z Tomkiem rok temu to jak najbardziej polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do organizacji i kosztów szkolenia, to proponuję minimum 10 osób i cenę 200 zł/osoba.

Mam kontakt z gospodarzem toru, który poinformował mnie o wolnym piątku po południu.

Tomek

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkolenie na rakietowej powinno spełnić oczekiwania początkujących i tych średnio zaawansowanych, którzy na podobnym szkoleniu nigdy nie byli. Jeśli materiał będzie podobny do zeszłego roku, to szkolenie skoncentruje się głównie na ostrym, pewnym hamowaniu, zakrętach przy małych i średnich prędkościach, redukcji z międzygazem itd. Nowo nabyte umiejętności do wykorzystania od razu na mieście. Tor na rakietowej dobrze się do tego nadaje. Ja w zeszłym roku byłem super zadowolony.

 

Na ten weekend mam już inne plany motocyklowe, więc szkolenie sobie odpuszczę, bo bym nie wyrobił kondycyjnie.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...