Skocz do zawartości

Czy 954 nadaje się na tor?


murgal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mada z tego co wiem, to Piotrek w tamtym sezonie na torze Poznań pojechał CBR 600RR 1:39,695

A Dziawer na S1000rr pojechał 1:39,857

 

600 to dla Ciebie maks, ponieważ i tak go nie wykorzystasz w 50% jeżdżąc tak mało.

Miałem na myśli tempo wyścigowe, bo jakoś można zebrać się w sobie na tyle aby zrobić to jedno, ale te kilka czy kilkanaście kółek..., red.nacz. w zeszłym charakteryzował się stałym tempem 1.41 - 1.42

Pamiętam jak sympatyczny Tomek Serafin parę lat temu biadolił jak po włożeniu w jego R1 pierdyliona dolarów (m.in. telemtria!), robił gorsze czasy niż na oryginalnym setupie Yamahy! Biedaczek pogubił się w mnogości możliwości ustawień.

Edytowane przez M a D a F a K a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się pojeździć gixem k6, i chyba zdecyduję się na niego, ale może lepiej 750? Jedynie to słyszałem że na 600 można spróbować jakiś puchar? Ciekawi mnie jeszcze jak jeździ 600RR...

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

murgal skoro nigdy nie latałeś po torze kup na początek coś tańszego od K6, np. F3. Nauczysz się jeździć a później przyjdzie czas na dobre sprzęty. Tym bardziej, że nigdy po torze nie latałeś,na początku będziesz miał spoko gleb a odbudowa F3 jest znacznie tańsza niż K6. :icon_biggrin:

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

posłuchaj starszych kolegów i kup na tor 600. Ja swego czasu jeździłem 5 sezonów po torze na 954, byłem zadowolony. A później zrobiłem krok w tył i jeździłem na gixxerze 750 i byłem jeszcze bardziej zadowolony :) aczkolwiek nie wiem czy jeszcze lepiej bym nie zrobił biorąc 600. Na 600 wypracujesz sobie dobrą technikę jazdy, na 1000 się wystraszysz na pierwszych jazdach i nie będziesz operował gazem jak należy. A tak w ogóle, to tak jak ktoś ci napisał - przy czasie 2.30 masz jeszcze do urwania sporo sekund na 125, a to jest najlepsza szkoła - uczy szybkości w zakrętach. Więc następny sezon zostałbym przy 125 jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...