Skocz do zawartości

Mądry polak po szkodzie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem załamany :D. W mojej emzetce musze wymienić ramę, instalacje elektryczną, (prawdopodobnie) silniczek, oponki, tłumniczek i jeszcze pare innych bebechów :D. I gdzie tu szukać winnego? Pojechałem ze starszym po emzete, najpierw obejżeć, a potem ewentualnie kupić. Pooglądałem ją przez chwilkę a że lało jak h... to się nie przejechałem (żałuje jak jasna cholera). Po tygodniu starszy chciał mi zrobić niespodzianke i kupił tą własnie emzetke. Niespodzianke zrobił, ale w pierwszych dniach użytkowania emocje mi opadły,pęknięta rama, instalację ktoś składał po mocnej libacji (hehe)

wiem że chciał dobrze ale mógł pojechać ze mną. Do wymiany nie są chyba obręcze koł.Nie wiem skąd na to wszystko wezme, ale jestem uparty i mysle na przyszły sezon moto będzie zroboine w 100%. Troche tylko szkoda kasy bo starszy rok odkładał (nie powiem ile zapłacił bo..., aa...). No i dałem się nabić w butelke, własciwie to mój starszy.

Jeżeli planujesz kupić emzetke to koniecznie odkręć kanape (tylko 2 nakrętki) i popatrz na spawy i ich okolice przy górnym mocowaniu amortyzatora, u mnie z lewej strony jest tam kaszana, wszystko popękane i w ogóle płakać sie chce (chlip chlip), jak się na niej pierwszy raz przejechałem i puściłem kierownice to momentalnie uciekła w lewo i mało co sie nie wywaliłem. Dziwie sie poprzedniemu właścicielowi że świadomie sprzedał moto po dzwonie ( i bog wie jeszcze czym) kompletnemu lakiowi jeśli chodzi o motocykle (czyt. mój starszy). Ja osobiście bym sie bał to zrobic, a gdybym już to zrobił to mówie zainteresowanemu wszystkie felery i podaje uczciwą jak na stan cene, tym bardziej jak bym widział że koleś sie na motorkach nie zna. Oficjalnie i GŁOŚNO w domu powiedziałem, że jak kiedyś (pomażyć każdy może :D ) będzie planowane kupno motocykla dla mnie to musze być przy tranzakcji. BRACIA !!!! Nie dajcie sie nabić w butle!!! A ja tymczasem połażę po giełdach i zobacze po ile chodzą części do etek.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurwilo mnie to jak starszy mi powiedział, że gosciu (raczej kawał h...) sprzedaje emzetke bo kupuje sobie jakąś NSR-ke, no fakt na brak pieniędzy to on raczej nie narzekał, duża działka, wywalona piętrowa willa, kilka garaży, na podwórku mercedesik i jakiś jeep. Cały rok starszy robił jak wół rzebym wreszcie miał ten wymarzony moto, ale cóż. Co sie źle zaczyna to sie dobrze konczy i tego sie trzymam. Niepowiedziałem tylko starszemu, że z emzetki jest trupek bo poprostu niechce, zrobił mi nispodzianke dużą i tak zostanie, powiedziałem mu natomiast że w zimę ją rozbiore i wyczyszcze.

 

Dzięki chłopaki za pare zdań !!!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: macie klasę i ty i twój starszy. A z moto myślę że nie będzie tak żle. Porozbierasz, przyjrzysz się spokojnie i pewno nie będzie tak żle z doprowadzeniem do porządku sprzęta.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, patrz na dobre strony sytuacji. Jakbyś się naciął w ten sposób na japonii, to robota poszłaby w tysiące złotych, a MZ można zrobić o wiele taniej. Poza tym masz bardzo dobrą nauczkę i ju ż nigdy nie dasz się zrobić w konia jakiemuś sk**wi.

 

A tego ch**a trzeba by porządnie przetrącić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Micek pisze,że teraz ten gostek kupuje sobie NSR-ke.Będzie miał np.wypadek,poskłada to do kupy i znów sprzeda jakiemuś niedowiadczonemu motocykliście,który może sobie jeżdżąc miną bardzo zaszkodzić :?

Weź mu Micek wyskrzyb gwożdziem na tym mercu,że sprzedając miny jest chu*em(nie kasować)do kwadratu. :? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym mu tego merca podrapał ale pewnie ma ochrone (za takie przekręty ja tez bym ochrone wynajął :D ) Zastanawiam sie tylko czy ten ch... pomyslal choc troche o bezpieczenstwie, przecież mogłem sie na tym zabić (zanim znalazłem wszystkie wynalazki to sporo na niej jeździłem) i ciekawy jestem czy miałby mnie na sumieniu? Pewnie nie bo taki "ludź" nie wie co to jest sumienie. No panowie, ciężka zima mnie czeka, trzeba bedzie sie do Słomczyna wybrac i poszukać bebechów do etki.

 

Ps. Rzuciłem palenie 8) - każdy grosz sie na remont przyda

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak jak napisal vx800 dobrz ze to MZ a nie jakas Honda. Etke to zwsze znajdziesz zaniedbana z prosta rama. Kumpel bedzie nie dlugo sprzedawal 251 jak cos to daj znac. Aha jeden z moich znajomych tez nie dawno kupil etz150 za 1000zł , na poczatku nie chciala palic, sprzeglo do roboty, urwany obrotomierz, dziurawy tlumik i wiele wiele innych niedomagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny prezent mi tez by sie bardzo milo zrobilo;)

a co do kolesia to DUPEK!!!

to fakt ze sa tacy co podmaluja poczyszcza i za 2-3 stowki wiecej sprzedaja (moj kolega) ale nigdy by nie sprzedal czegos polamanego itd TO JEST SWINSTWO!!!

a jak jeszcze mowisz ze gosciu ma forse to na cholere z czegos takiego wyciska!!!(wiem ze ciezko jest ale bez przesady!!!)

aaaaa moj kolega tak zrobil chyba ze 3 motorynki tzn.rozebral wyczyscil polozyl nowy lakieri zarobill na kazdej okolo 300zl i kupil sobie fiata125p byl bardzo szczesliwyi to sie rozumie ale to co ten gosciu odwali to jest KARYGODNE!!!!!

NIE WIEM JAK TAK MOZNA WOGOLE ZROBIC :? :? 8O 8O ????????

 

kurde chcialem cos jeszcze dopisac ale telefon mnie wybil z rytmu;(

jak sobie przypomne to dopisze;)

 

3maj sie ze swoim sprzetem POWODZENIA i nie zalamuj sie!!!

a jesli chodzi o slomczyn to nie wiem czy ja zle przyjezdzam ale jak sie zrobi troche zimniej to nikogo z moto ani czesciami nie ma :cry: chyba ze w nie odpowiednich godzinach jestem......tak od okolo 6rano do 12 w poludnie???jak to jest

tak wlasciwie to nawet jak jest cieplo to juz szybciej z moto ktos jest niz z czesciam;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, silnik rozebrałem na czesci pierwsze i nie jest tak zle (poza wałem korbowym), pozatym kupiłem w Łodzi troche części za przyzwoitą cene. jeszcze troche pracy i moto będzie w idealnym stanie... 8)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech żebyś kupił takiego chu**ego Dniepra to ramę bym Ci oddał bo się u mnie przewraca.

 

Ja mam pomysł. Puść jego komórkę na forum to się mu parę ch*jów z netu podeśle, albo zaspamuje telefon.

 

Bardzo mi Ciebie żal, serdecznie współczuję i życzę byś sprzęta poskładał.

 

Ale tak jak pisał vx: dostałeś lekcję na MZcie, na japoni już się nie natniesz. O jedno doświadczenie jesteś bogatszy a to też ważne.

 

pozdrawiam

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...