Skocz do zawartości

Dzisiaj trafilo by na mnie


Rekomendowane odpowiedzi

Misiu, ja do Ciebie tez nie mowie Polake wiec ogarnij sie troche, w koncu podpisales regulamin !

Wiesz co, kiedyś kolega wyjechał do raichu. Po kilku latach przyjechał żeby zaszpanować. Sprosił kumpli na grilla i opowiada jak tam jest. Nagle w ferworze rozmowy rzuca hasło "My Niemcy", wszyscy zaproszeni w tym momencie się zwinęli i przy swoim grillu został sobie sam. Taki z niego memec jak z koziej dupy fujarka, i z Tobą jest podobnie Kochany.

 

Jesteś żałosny. To nie kwestia poglądów tylko kultury. Pisanie o Niemcach szkopy nie jest może karalne ale strasznie chamskie. No może w dziale "humor" by przeszło.

I tak temat o zdarzeniu na drodze kwalifikuje się do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Mentalność Niemców, jest taka, a nie inna.

 

...Podobnie jest z Polakami.

 

...Zostaje Ci, pogodzić się z tym.

 

...Ot, taka dola emigrantów.

 

...Nie ma się co unosić.

 

...Jak widzę, sam nie potrafisz siebie określić.

 

 

...Masz problem i starasz się znaleźć swoją tożsamość.

 

Zchodzimy z tematu, mentalnosc mentalnoscia, a ludzie ludzmi tu raczej nie gra roji narodowosc a wychowanie, sa tacy i sa tacy. To, ze jestes zdania, ze ja mam sie pogodzic, hmmmm, sorry ale nie jestem ubezwlasnowolniony. Emigrantem nie jestem, Najwieksza pomylka to z tym okresleniem siebie, wiem dokladnie kim jestem i wierz mi, ze nie mam problemu z moja tozsamoscia.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tak jak mówisz, to po prostu zrób to. Określ się, a wtedy, /mam taką nadzieję/ nikt nie będzie Ci ubliżał. Miej odwagę i powiedź kto Ty at zacz? Rozwiej problem raz na zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś żałosny. To nie kwestia poglądów tylko kultury. Pisanie o Niemcach szkopy nie jest może karalne ale strasznie chamskie. No może w dziale "humor" by przeszło.

I tak temat o zdarzeniu na drodze kwalifikuje się do zamknięcia.

 

A Niemcy niby jak się wyrażają o Polakach? Jak oni nam, tak my im i nie ma się co obruszać. Co do tematu, dobrze że się skończyło na spokoju a nie niemiłą przygodą. Życzę wszystkim samych miłych wspomnień po powrocie z przejażdżek, bez niebezpiecznych sytuacji. Wszystkim bez wyjątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tak jak mówisz, to po prostu zrób to. Określ się, a wtedy, /mam taką nadzieję/ nikt nie będzie Ci ubliżał. Miej odwagę i powiedź kto Ty at zacz? Rozwiej problem raz na zawsze

 

Na tym forum robilem to juz pare lat temu. wiekszosc wie, ze jestem Niemcem.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku Niemcem to trzeba się urodzić, ty najwyżej możesz udawać Niemca.

 

Z niego taki Niemiec jak ze mnie i z moich dzieci Irlandczyk hehehe. Kompleksy trzeba jakos leczyc.

 

Na szczescie nie jestes kolejnym forumowiczem, ktoremu trzeba wysylac zyczenia powrotu do zdrowia i niech tak zostanie.

 

Pzdr

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejku Niemcem to trzeba się urodzić, ty najwyżej możesz udawać Niemca.

 

Jezeli jestes tak samo kompetentny w temacie inauki jazdy i techniki jazdy jak w kwesti prawa regulujacego sprawy narodowosciowe to naprawde nie mam pytan.

 

A jak sie komus cos w ptasim mozdzku nie miesci to juz nie moj problem :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjadę do Ciebie na wakacje, to obiecuję że też zostanę Niemcem. Pogadamy sobie jak Niemiec z Niemcem.

A tym czasem cieszę się że nie Tobie oceniać moje umiejętności, chociaż wiem że są marne w porównaniu do Twoich, niemieckich uprawnień.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

 

1. Nigdy nie obiecuj czegos, czeg nie mozesz dotrzymac

 

2. Nie mam z tym problemu, jezeli Ci sie nalezy to zycze Ci abys nim zostal, jestem nieco tolerancyjniejszy, czego jak widac niektorym brakuje.

 

 

szkoda, że swoich mądrości też nie oddaje tylko im :)

 

Misiu, wyjasnisz mi skad wiesz na jakich forach jestem i w jakich jezykach na nich pisze ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos tego, jacy Niemcy są przepisowi:

Moja mama dorabia sobie do emerytury opiekując się starszymi ludźmi w Niemczech. Wczoraj do babci 80-letniej przyjechała samochodem koleżanka w podobnym wieku, obaliły we dwie butelkę wina, koleżanka ponarzekała że już prawie nic nie widzi, wsiadła w auto i pojechała.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem Irlandczykiem, Hiszpanem, Włochem i Pakistańczykiem:)

Skoro Niemcy często nie szanują Polaków, podkreślając swoją wyższość kulturową (vide II wojna) i gospodarczą, to dlaczego My mielibyśmy się zawsze odnosić się do nich z pełnym szacunkiem i uznaniem.

Niemcy na przestrzeni 1000 lat udowodnili jak bardzo możemy na nich liczyć:)

Należy ich traktować z godnością ale jednocześnie z ostrożnością.

Ps. Uwielbiam używanie argumentów typu: "a u nas w Niemczech,... a na Zachodzie".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...