Skocz do zawartości

Co polecacie ? Kawasaki ZZR 1400 lub Suzuki Hayabusa 1300


Gość Miras-Street Fighter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Miras-Street Fighter

Nie masz wg. mnie co sie ludzic ze 1400 bedzie spalalo ponizej 6 L/1000 kmow.

:icon_mrgreen:

 

 

Nie po to kupuję motor z taką mocą i silnikiem żeby oszczędzać na paliwie :) Ja nie jestem z tych ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

Najlepsze jaja są że tak pali.Pali tyle co mi R6.Na zecie siedzi się wyżej niż na suzi.Mi bardziej odpowiada suzuki z kilku powodów siedzi się niżej,mam uczucie integracji z motocyklem,może pozory ale tak jak by była lżejsza,niestety lepsza jakość wykonania i dbałość o szczegóły.Kawa tez jest piękna przód robi wrażenie a tylna lampa się uśmiecha.

Bardzo fajne sprzęty jeden i drugi ,bierze się co serce podpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie haya jest lepsza ale to już tylko moje zdanie :)

 

mhm. jak oceniam ze zdjęć w prasie to też mi różne herezje wychodzą; niekoniecznie się z nimi ujawniam w publicznej dyskusji

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie gdy kupisz 14.kę i będziesz jeździł po mieście to stopisz owiewki od temperatury silnika. Gdy w/w sprzęt przystosujesz do szybkiej turystyki zaistnieje duże prawdopodobieństwo, że zanim miną 24h zatrzesz silnik:)) Osobiście polecam Haykę gdyż jest praktycznie bezawaryjna a to ma dla mnie duże znaczenie.

 

hay4.jpg

Edytowane przez even
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miras-Street Fighter

Prawdopodobnie gdy kupisz 14.kę i będziesz jeździł po mieście to stopisz owiewki od temperatury silnika. Gdy w/w sprzęt przystosujesz do szybkiej turystyki zaistnieje duże prawdopodobieństwo, że zanim miną 24h zatrzesz silnik:)) Osobiście polecam Haykę gdyż jest praktycznie bezawaryjna a to ma dla mnie duże znaczenie.

 

 

Rozumiem że jesteś zwolennikiem Hajki. Miałeś kiedyś Kawke ? Z Hajka jest jeden kłopot tylko, mianowicie że dużo ich już jeździ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kawasaki, co prawda 15 lat temu ZZR1100 (przez 50 tys. km), ale jakość się nie zmieniła specjalnie:)) Oczywiście, skoro twierdzisz, że hayek jest zbyt dużo na drogach to decyzja zapadła:) Koniecznie daj znać są wrażenia podczas jazdy:)safe ride!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. przy testach Pirelli Angel zygzak się zatarł... może to przypadek, ok. Ale gdy podczas jazdy autostradą do Częstochowy na otwarcie sezonu znów zatarł się silnik jadącemu z nami zygzakowi, wyjątek staje się regułą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...