Skocz do zawartości

Mój 5 z kolei motocykl- POMOCY nie typowa sprawa...


Rekomendowane odpowiedzi

Ooooo Z750 tak ale nie te pieniądze ;( zr750 jest ale 75koni.

 

Masz za mały budżet. Albo zmień wymagania albo zwiększ budżet. Albo chcesz kupić dobry motocykl z którego będziesz zadowolony albo kupisz 20-letniego parcha w którego i tak wpakujesz 3-krotność jego wartości. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Najbardziej widzi mi się choć to nie naked yamaha fazer 600 dziś rozmawiałem ze znajomym co miał go podan 3 sezony i bardzo mi go poleca, patrząc po cenach może bym coś znalazł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) elegancko, będę musiał się dobrze potargować jak coś znajdę :) czekam jeszcze ok tygodnia za resztą pieniędzy i działam. Tak że dziękuję Panowie za pomoc !! chyba że jeszcze jakieś doradztwo to się nie obraże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być prościejsza pozycja :)

 

Cebra wcale nie ma złej pozycji - F3 może jest trochę niżej niż Fazer ale nie jest o CBR600RR gdzie myślałem że trzymam się ośki przedniego koła a nie kierownicy. F3 i Fazera kupisz w tej cenie w dobrym stanie - ale kolega chce bez owiewe.

Podsumowując - FAZER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet wyczytałem że o kilka setnych sekundy lepiej zbiera się do 100 co poźniej może mi brakować w bandicie, nie mówię że jestem jakimś napaleńcem co wyprzedza wszystko co się da... mam jak każdy od czasu do czasu chce załapać trochę adrenaliny i odkręca się manetkę. Jeszcze trochę czasu przeznaczę na namysł i dam znać ostatecznie i dziękuję za pomoc :)

????????????????????????????? KILKU SETNYCH SEKUNDY BĘDZIE CI BRAKOWAŁO ?!?!?!?!?!?!?!?

 

Yo!

 

Zajrzyj na Suzuki Inazuma 750 ;). Naked, troche rzadki, ale skurczybyk jest calkiem zrywny :).

 

Pzdr

 

 

...i całkiem ładny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka setnych źle napisałem wiecie o co chodzi o przyspieszenie w którym czuć różnicę . Może boleć w wyprostowanej ale to już bardziej przy chopperach w fazerce równo pionowo się nie siedzi zresztą to zależy dużo kto jakie długie ręce ma żebym miał możliwość to też bym sprawdził f3 ale nie mam w okolicy nikogo.

Edytowane przez Kass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiądź się do cebry ;) Myślę, że wtedy skończą się Twoje problemy z wyborem ;) A poszukać jej możesz w jakiś komisach itp, nie tylko wśród znajomych ;)

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...