Skocz do zawartości

Jak wyciszyć "PUSTE WYDECHY" w DRAG STAR 1100?


Aaron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu kolegi, który drogą kupna nabył wczoraj piękne moto, proszę o waszą pomoc...Jak wyciszyć puste wydechy w Drag Star 1100 bez ponoszenia dodatkowych inwestycji? Są zupełnie puste!!! Na wolych obrotach w garażu ( i u wielu sąsiadów w domach....) spada tynk....Są naprawdę puste!

Pozdrawiam.

Dziekuję za wasze opinie!

 

Aaron

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

Mozna wrzucic pare druciakow do wydechow. Takie do mycia garnkow. Najlepsze z takie blaszki pocietej w paski o szerokosci ok 2 mm. Napchac tego do wydechow i jakos zabezpieczyc mozna coby nie powypadaly. :D

 

a wogole uwielbiam puste wydechy :twisted:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary daj spokój, niech tynk sobie leci byle nie na moto :D. Nie rób nic, powiem wiecej nawet jak bym wiedział jak ci pomóc to sumienie mi nie pozwalają na to. Taki wydech to same plusy:

+ już zaoszczędziłeś kasę na zakup lub przeróbkę na puste wydechy,

+ zaoszczędziłeś kasę na regulacje gaźników po zmianie wydechów,

+ wszyscy Cię słyszą więc jesteś bardziej zauważalny,

To najważniejsze, że nie spomnę o wzrościę liczby adoratorek pędzących za twym wydechem :D hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pomoc w imieniu kolegi Tomka aus Thorn!!!

Niestety kolo oddał moto do fachmana....i już jutro będzie miało nowe brzmienie!!!

Zobaczymy....Usłyszymy....

 

Ja za to muszę coś zrobić ze swoją Virówką...

Ma oryginalne wydechy. Tylko szkoda mi tych wąskich zakończeń. A ponoć żeby dodać basu trzeba je odciąć.

Może są jakieś inne sposoby?

 

Dzięki

 

Aaron

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote=Ja za to muszę coś zrobić ze swoją Virówką...

Ma oryginalne wydechy. Tylko szkoda mi tych wąskich zakończeń. A ponoć żeby dodać basu trzeba je odciąć.

Może są jakieś inne sposoby?:)

 

Nie ma !!!.Chyba że wywercisz nie z tyłu a od spodu czy niewiem gdzie.Puźniej pojeździsz z rozwierconymi trochę ,pojedziesz gdzieś na zlot posłuchasz tuningowych np.Cobry i pomyslisz że to to zrobiłeś to nie jest

to :) (a fujary już nie do odratowania).Zainwestowałeś w motocykl doinwestuj w oryginalne wolne wydechy.Obecne piszczałki zostaw w spokoju bo i tak nie bedziesz zadowolonyz efektu po wierceniu i obcinaniu.Fakt że bedzie trochę głośniej nieco basowo ale ni jak to się nie ma do wolnego wydechu.

 

Pozdrawiam

Darek

XV 750 Virago

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

No coz,przeczytalem pierwszy post kolegi Aarona i sie usmialem:)

Sam posiadam xvs 650 z pustymi i pieknie brzmi. IMHO, drag star, czy inny sprzecik dziewiczo cichy, budzi u mnie politowanie. TE SPRZETY MUSZA BRZMIEC, i nie chodzi tu o total lomot,ale basik i troszke dB. Chyba sie zgodzicie Pany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...