Skocz do zawartości

Yamaha YZF R125


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj sie dowiedziałem że w roku 2008 wyjdzie YAMAHA YZF-R 125, czyli R1 w wersji silnikowej 125ccm :biggrin:

Tutaj strona z opisem i zdjęciem, niestety nie po polsku ;P

http://www.motoplanete.com/125/YAMAHA_YZF-...008-contact.php

Wiecie może coś o niej? Ile kosztuje albo coś ;] ?

 

Pozdrawiam

 

Aha teraz zauważyłem, że pod plusami i minusami tego moto jest cena ale pisze tam 3200 € ale niewiem czy jest to mozliwe, bo chyba bym sobie kupił taki :lalag: I jest to chyba 4T przynajmniej z tego co tam pisze to zauważyłem :clap:

Powiedzcie co o nim sądzicie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie skoncza sie tematy w stylu"R1 na pierwsze moto...itd" :eek: :bigrazz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super,bardzo mi się podoba,gdybym miał tyle kasy.... hehe ale jednak tzr125r to jest to,ale wydaje mi się że r125 by podzieliła losy cbrki 125 pod względem bardzo małej mocy,wówczas pozostała by pojazdem miejskim i nisko budżetowym.

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, wygląd średni, ale kuźwaaa czemu znowu pieprzone 4T tak jak w CBR 125 ? ... :(

 

To będzie ledwo jeździc a wyglądac groźne, przerypane :P

 

Nie przesądzajmy :banghead: Może yamaha wzięła sobie skrót YZF - R na poważnie :D Gdyby udało się wycisnąć z tego silnika moc rzędu 25 KM była by to znacznie lepsza propozycja niż pierdzące i awaryjne 2T...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesądzajmy :banghead: Może yamaha wzięła sobie skrót YZF - R na poważnie :( Gdyby udało się wycisnąć z tego silnika moc rzędu 25 KM była by to znacznie lepsza propozycja niż pierdzące i awaryjne 2T...

 

O tych 25 KM to nie ma co marzyc. Klinkij na linka co podalem wyzej i technical info jak byk pisze: maximum power 11 kW (15PS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15km jest pewnie na blokadzie, po zdjęciu napewno będzie wiecej (bo chyba ma blokade)

Według mnie nawet lepiej że to 4T, przynajmniej kiedy bede jechał przez miasto nie będzie "pierdzenia" a że wyciśnie 130-140km/h - no cóż :( Ale ten wygląd :D Tylko ciągle mnie zastanawia czy możliwe żeby kosztowała te 3200 euro <mysli>

 

Pozdro :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4t w 125 - pomylka .... Nie rozumie tylko jednego , czemu japonczycy robia z 125 takie smieszne, "chude", karzelki?? Ta yamaszka tak jak i cbr jest jakas "chudziutka" owiewka jest krotka przez co wyglada troche smiesznie . Znowu widac wyzszosc wlochow nad japonczykami , rs wyglada bardziej powaznie ( nie wspominajac o mito ) i nie idzie poznac ze to tylko 125 dopki nie odpali sie silnika... :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...