Skocz do zawartości

Yamaha YZF R125


Rekomendowane odpowiedzi

no, na to bym specjalnie nie liczył... pomijając drobiazg, że większość japońskich maszyn wygląda, jakby nie przewidywano kierowcy wyższego niż 1,60m - to sportowe już w ogóle mają ostatnimi czasy gabaryty zbliżające się do roweru :banghead:

jsz

Prawda, prawda... Mam 180cm i na CBR wyglądam jak na motorynce...

 

125 w 4T 15KM?? Eee... :P

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A NSR jest jaka jest - na razie zero przygód a v-max do miasta starczy, chociaż RX 50 jest szybsza i tak na prawdę o niej marzyłem, ale wyszło jak wyszło ... :)

 

 

 

to cos z moją mito jest poj**ane chyba :P bo za chu*a sie psuc nie chce nie wiem chyba sam cos popsuje bo to nie wypada chyba zeby wloski sprzet sie nie psul i ciagle byl na chodzie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w nowym świecie motocykli pisze, że nie będą już produkowane motcykle 2t bo nie spełniają jakiś tam norm ekonomicznych.Z jednej strony 4t jest chyba mniej awaryjne ale zawsze można wybrać 4t czyli dźwięk i mniejszą moc albo 2t większą moc i lepsze osiągi. Co do yzf 125 to niby będzie miała rozmiary niewiele mniejsze niż r6. cena 3200 € jest mała jak na nowe moto. wyjdzie ok. 10-12000zł. Inne motocykle 125cc mają nieco wyższe ceny np. CBR 125 2007r. 11500zł a dwusów np. Cagiva Raptor 125 z salonu 16.400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie hondy pisze 11.5tyś, honda cbr 125r z 2007r. i 10500zł z 2006r. Cagiva raptor też na stronie producenta możesz zobaczyć. OT. Co do 4t yamahy to przekonamy się w 2008r. jak się będzie spisywać. Więc na razie nie ma co mówić :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak gabaryty tej Yamahy bo jak będzie wielkości cbr 125 to już porażka maksymalna.

 

Zwroc uwage po co / dla kogo ten sprzet jest produkowany. Klasa 125 zawsze bedziem miala male gabaryty bpo wlasnie takie maja byc i takie jest zapotrzebowanie.

 

 

...2t większą moc i lepsze osiągi... cena 3200 €

 

Do tego dochodzi jeden faktor, ze 4 T nie da sie tak latwo domowym sposobem odblokowac. Eliminuje to nielegalny tuning i jazde bez odp. kat. PJ

 

Mi osobiscie cena nie obila sie o uszy ale mojej malej moto podoba sie bardziej od CBR 125 R. Pytanie tylko, czy bede ja mogl wyrwac w przyszlym roku z takimi samymi rabatami jak CBR ?

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks nowe motocykle/motorowery yamahy trzymają raczej stałą cenę więc chyba nie mamy na co liczyć :icon_mrgreen:

 

Wiesz na wszystko sa rabaty i upusty, ma moja " K " tez " troche " dostalem. Pozatym kupie na Szkolke wiec troche inna bajka. O 9le w ogole wezma Yamahe.

 

:icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...