Skocz do zawartości

czym zakonserwowac podwozie


kiki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po zimie z racji tego że nie mam przednich chlapaczy kilka kamyczków uderzyło a to w błotnik, próg i powstały odpryski lakieru (a sól już sobie poradziła). Tak samo na podłodze przy progu - z jednej strony odchodzi taka gumowa farba - wiec lepiej ten kawałek zerwać i położyć/zachlapać czymś nowym.

Jak preparat polecacie ? Coś kiedyś obiło mi się o preparacie gumex czy jakoś tak.

Doradzicie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zimie z racji tego że nie mam przednich chlapaczy kilka kamyczków uderzyło a to w błotnik, próg i powstały odpryski lakieru (a sól już sobie poradziła). Tak samo na podłodze przy progu - z jednej strony odchodzi taka gumowa farba - wiec lepiej ten kawałek zerwać i położyć/zachlapać czymś nowym.

Jak preparat polecacie ? Coś kiedyś obiło mi się o preparacie gumex czy jakoś tak.

Doradzicie coś?

Ja używałem preparatu potocznie nazywanego "baranek", "protektor", stosowałem też takie srebrne mazidło, dość gęste i ciężko się to nakłada. Nie podam ci nazwy bo z tego co pamiętam występuje to pod różnymi nazwami; APP robi takie różne wynalazki i dość dobrej jakości, tak samo Boll - używałem do konserwacji przestrzeni zamkniętych tworzy taką tłustą klejącą warstwę.

Ale co najważniejsze, nie ważne czym to pomalujesz itp. pamiętaj że 99% sukcesu to przygotowanie powierzchni, bo jak źle to zrobisz to możesz nawet warstwę super środka położyć, a on po jakimś czasie odpadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...