Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli znajdzie się ktoś o tak "późnej" porze, to możemy się spotkać o 20:30 na stacji pod Koroną, albo 20 minut później na Shellu przy skrzyżowaniu Armii Krajowej i Ślężnej:

 

http://maps.google.com/maps?q=armii+krajowej+wroc%C5%82aw&oe=utf-8&client=firefox-a&ie=UTF8&hl=pl&hq=&hnear=Aleja+Armii+Krajowej,+Wroc%C5%82aw,+Dolno%C5%9Bl%C4%85skie,+Polska&ll=51.083418,17.023739&spn=0.002625,0.00787&t=h&z=18

 

Na miejscu możemy ustalić na który parking jedziemy. Krótko po 20 zajrzę z powrotem do wątku.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na opanowanie moto fajna miejscówa jest pod magnolia park. Tylko jak wytłumaczyć w którym miejscu?

Orlen przy klecińskiej. Wjazd na estakadę i na światłach w prawo. Rondo prosto i pierwszy wjazd w lewo. I od razu w prawo. Jest szykanka. Ale powoli. Najpierw po w lewo znów w lewo, tak żeby można było się rozpędzić. Zawracamy i ogień w stronę szykanki, tu ostro ale z wyczuciem bo jest biała strzałka i trzeba uważać na uślig, wylot z szykanki i ogień, zaraz złożenie w lewo ale uważać trzeba bo jest lekko pod górkę i wybija moto. Później prosta i kolanko na lewo. I z powrotem... Bajka.

Jutro składam moto trzeba będzie w niedzielę odwiedzić, dawno nie byłem.

 

Na długie kolanko fajnie zrobili od granicznej wjazd na obwodnicę, zajebiście przyczepny asfalt.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

ja jade na parking castoramy na bielanach pocwiczyc sobie hamowanie awaryjne i pozamykać oponki przy małych prędkościach. Jeśli ktoś ma ochotę, to proszę dać znaćicon_smile.gif Tak na 20

 

chyba, że wieczorem lunie.

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekał Wam dziś tył na winklach? Jakaś dziwna masakra dziś była, nie dało się porządnie poszaleć, oponki ciepłe a praktycznie na każdym winklu i mocniejszym odkręceniu moto szło fajnym powerslidem, ale zdecydowanie za szybko tracił przyczepność. To samo jak chciałem na gumę wrzucić, jeszcze za bardzo nie potrafię to tył też tracił przyczepność.

Mieliście coś takiego dzisiaj?

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...