Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki wiem ze to off top ale mam prośbę

http://100latnivea.pl/glosowanie/plac/611?inv=sams0n

 

zagłosujcie na projekt budowy placu w Dobroszycach mojej rodzinnej miejscowości.

 

Będę wdzięczny.

 

Ps. Co do latania chyba dziś bym znalazł czas choćby popatrzeć jak to robicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Moze by gdzies tak razem wyskoczyć na parking zeby pocwiczyc hamowanie awaryjne i zamykanie oponek przy malej predkosci?

Ja jeżdzę od czasu do czasu za hale Elektro World, ale tam jest malo miejsca, są kamery i na bank jesli by podjechac w kilka osób, wywalili by nas.

Moze macie jakies miejscówki na które mozna by wpasc w kilka osób?? Takie zabawy na parkingu przynoszą super efekty

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking przed Tesco na Bielanach w dni wolne od pracy (np. ostatnią niedzielę) jest dobry. Można nawet ćwiczyć hamowanie awaryjne z większych prędkości (u mnie poniżej 90km/h z wystarczającym buforem miejsca). Nawierzchnia asfaltowa i sporo miejsca przetykanego jednak tu i ówdzie latarniami i wiatami na koszyki :P Ale dobrze je oznaczyli. Niewielki spadek raczej nie przeszkadza.

 

Ja tam bywam wyłącznie w dni zamkniętego Tesco (tak wychodziło), a wiec rzadko i nie wiem jak w dni robocze to wygląda. Pewnie wiele samochodów zaparkowanych.

 

Ja bym się pisał na jakieś kręcenie kółek dziś wieczorem po 20:30.Wszystko jedno gdzie.

Edytowane przez _Ra_

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie calkiem do czegos innego :) chodzi mi o kobiety na motocyklach wiem ze sa bo sam widuje je na ulicach i mam pytanie do was koledzy, czy one sie oglaszaja w sprawie wypadow czy cokolwiek tylko na tych amazonkach i tu nic nie pisza czy jak to jest? zwykla ciekawosc bo widze ze sami mezczyzni sie wypowiadaja :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

dziś nie mogę, za to w sobote o podobnej porze jak najbardziej tak. 

 

Ok 20 Tesco na bielanach jeszcze jest otwarte, ale zdaje sie, że Castorame o tej porze już zamykają

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie mogę. Poza tym ktoś się tu ostatnio chwalił, że po ślimakach bielańskich po 22:00 ładnie się jeździ :P

 

Problem polega na tym, że nie znam dobrego miejsca na dziś. Liczyłem, że ktoś zna, zaproponuje i przy okazji mi coś-nie-coś na placyku pokaże - czyli na krzywy ryj się załapię :D

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...