Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

polece zmienic sprzety na cos off . sam tak zrobilem i teraz latam sobie offem np do wrocka czy w gory :crossy: i to jest dopiero czad :notworthy:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polece zmienic sprzety na cos off . sam tak zrobilem i teraz latam sobie offem np do wrocka czy w gory :crossy: i to jest dopiero czad :notworthy:

 

No to jest inny film.

Też czad, ale dla mnie realistycznie jak jeżdżę sprzętem na co dzień po mieście to offroad tak ale jako drugi sprzęt.

 

Trzeba by zacząć od rozwiercenia garażu :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelatalem pare lat rozmaitymi scigaczami i stwierdzilem ze nie ma sensu trzymac hayabusy po to by od czasu do czasu przegonic ja po czeskich winklach tudziez czyms podobnym . kupilem cos spokjniejszego (ironhead 1000) ale znow wszedzie mialem daleko :icon_mrgreen: i doopa [podskakiwala tak samo na dziurach choc nie powiem , w terenie sie spisywal jak rasowe enduro :icon_mrgreen: w koncu przemyslalem sprawe . moto w domnu musi byc , a zeby szkoda nie bylo to srtarego bigosa zanabylem i teraz dopiero mam gleboko w doopie wszelkie dziury , zakazy i objazdy :icon_mrgreen: jade ktoredy chce i zawsze dojezdzam . moto w samraz na nasze ancfalty :buttrock: i reszte "dróg"

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy planujemy za tydzień, trasa na razie nie znana. Ktoś był i może coś rzucić na gmapie?

 

Ja dziś się gdzieś pokręcę po południu, ale raczej w okolicy.

 

Może odkryję jakiś kawałek nowego asfaltu.

Będę jeździł tam i z powrotem :D..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nikt tematu o zakuwarce nie czyta - więc moje pytanie bo jestem uziemiony - ma ktoś pożyczyć ? mogę odebrać tego samego dnia i odwieźć - Proszę o jakaś szybką reakcję;)

tel 600-650-709

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy planujemy za tydzień, trasa na razie nie znana. Ktoś był i może coś rzucić na gmapie?

Przeglądnij temat kilka stron wstecz lub w którymś z działów w Naszym podforum - tam są propozycje trasy.

Generalnie polecam kierować się na Jeseniky i tam pałować do oporu ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezess gdzie i o której będziesz się kręcił? To może dołączę :)

Generalnie dziś pogoda słaba, ale jutro ma padać :/

Motocyklistą się nie stajesz kupując moto, motocyklistą się rodzisz, a później dorastasz i szukasz maszyny dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie bycia w okolicy proponuje zahaczyc:

Trasa

Fajny krety asfalt, od niechcenia udalo sie po raz pierwszy w tym roku przytrzec tlumik :)

A jak ktos by sie wybieral na wyscigi drogowe to teraz w dodatkowych miejscach zrobili oplaty, Ale i tak warto pojechac.

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam dojazd dluzszy niz jazda , nie polecam . ta petelke zrobicie szybko i bedzie niedosyt . lepiej sie wybrac jak wczesniej radzilem . moja trasa ma ta zalete ze w kazym momencie od polowy trasy mozna skrocic sobie ja jakby czasu braklo i tak;

z sumperku mozna zjechac na srtare mesto przes hanuszowice i do stronia slaskiego , ew. bezposrednio na jesenik i na paczkow,jesli zas dALEJ ZAJEDZIECIE TO Z rymarowa zjechac na karlowa studenke zamiast do bruntala . macie full wypas i tylko stan waszych dup bedzie decydowal ile km chcecie jechac :crossy:

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi tam się trasa podoba, chociaż osobiście to chętnie bym wrócił jakąś inna drogą, tylko z kolei trzeba by wtedy sporo dodatkowych km nadgonić.. :) Sobota, czy niedziela? :)

Motocyklistą się nie stajesz kupując moto, motocyklistą się rodzisz, a później dorastasz i szukasz maszyny dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast autostradą polecałbym Wam lecieć krajówkami, czyli z Wrocka na Oławę za Oławą w Godzikowicach skręcić przed wylotem delikatnie w prawo w stronę Grodkowa. Przed Grodkowem naprawde szeroka dróżka z szybkimi łukami i nowym asfaltem.

Poza tym już będąc na miejscu w Czechach można łoić po winklach z góry na dół ;) Taki wjazd z tego co pamiętam za Jesenikiem na szczyt miał 10km, więc można się pokusić (ba! na pewno sie pokusicie ;) ) na parę rundek.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...