Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

na czeskich winklach z powodzeniem poprzycieracie wasze slidery , nawet te na rekawicach co widzialem na oczy wlasne jak w pelnym zlozeniu na jednym z gorskich agrawek uskutecznial moj serdeczny kolega jeszcze wtedy na sradzie 600 :notworthy:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wypadu na Czechy ja też bym się pisał, tylko chwilowo guma mi się z tyłu skończyła i muszę się trochę ogarnąć finansowo. Na łysej oponie wypad na czeskie winkle to strzał w kolano :banghead:

 

 

Ja wraz z ekipą z innego forum miałem okazję polecieć dwa razy do miejscowości Roznov pod Radhostem. Jest tam kemping na wylocie miasta, za którym rozpoczynają się dwa cudne odcinki po około 50 km SAMYCH zakrętów. Jeden zachacza aż na Słowację.

 

W tym roku też chcemy tam lecieć, wyprawa oczywiście minumum na 3 dni żeby sensownie polatać, ale naprawdę mega warto.

 

Jak tylko się dogadamy to wrzucę też info tutaj, może ktoś z Was będzie chciał się podłączyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim wybieraniu przebieraniu i testowaniu Yamahę XJ6N :icon_mrgreen:

 

Spoko sprzęt. Też się przymierzałem, ostatecznie ze względu na ofertę...cenową :biggrin:

padło na kawe.

 

co do wypadu na Czechy ja też bym się pisał, tylko chwilowo guma mi się z tyłu skończyła i muszę się trochę ogarnąć finansowo. Na łysej oponie wypad na czeskie winkle to strzał w kolano :banghead:

 

 

Rzadko chyba jest cała zrobiona?

Moja tez wyłysiała ale tylko na środku i zastawiam się czy by się nie dało jej jakoś zaczesać na pożyczkę :biggrin: .

Jest na granicy znaczników. Boczki są eleganckie. Za dużo prostych, za mało winkli :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długim wybieraniu przebieraniu i testowaniu Yamahę XJ6N :icon_mrgreen:

Spoko sprzęt. Też się przymierzałem, ostatecznie ze względu na ofertę...cenową :biggrin: padło na kawe.

Ja biore w leasing i cenowo wszystko lepiej wychodzi u Yamahy :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę w piątek do Kisielina, jeśli prognoza będzie OK - ktoś chętny?

 

Dupa :mad: - od pt - nd zawody. Kolejny dzień otwarty wt.

 

Witam kolegów z południa :)

Planujemy jechać do Kisielina za 2 tygodnie bo teraz jak powiedziałeś są zawody można by się spiknąć i jechać większą grupą zapraszam do nas :)

 

no i wlśnie u nas też padłą rozkmina z wyścigami ulicznymi by się przejechać do czech i narazie myślimy

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko chyba jest cała zrobiona?

Moja tez wyłysiała ale tylko na środku i zastawiam się czy by się nie dało jej jakoś zaczesać na pożyczkę :biggrin: .

Jest na granicy znaczników. Boczki są eleganckie. Za dużo prostych, za mało winkli :icon_mrgreen:

 

 

Moja też ma boki w miarę dobre ale środek gładki jak tyłek azjatki :icon_mrgreen:

 

jakbym na slick'u latał ;)

 

anyway, myślę, że jak dojdzie do jakiejś ustawki i wypadu, to i tak polecę.

 

p.s. możnaby jakiś osobny, 'bardziej konkretny' wątek założyć , bo w tym piszemy o wszystkim na raz.

 

Np. jeden do dalszych planowanych wypadów, i drugi do ustawek "at hot" w stylu kto lata za 15 minut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętny ktoś na jakąś rundę na moto ? ja bym się bujnął gdzieś po mieście lub okolicach, taka pogoda, że aż się prosi, tylko samemu mi się nie chce ;)

 

jakby co to tel. 666-380-223 i się ustawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...