Skocz do zawartości

Ucieczka motocylisty


KonTrasT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem jak policjanci w moim mieście kilka lat temu " załatwili" młodego chłopaka właśnie w takim pościgu... za to ze nie zatrzymał się do kontroli...mi to wystarczy.

 

Nie jestem żadnym super gościem , tylko nie uważam aby pościg za każdym , a zwłaszcza motocyklistą był jedynym wyjściem. W dzisiejszym policyjnym państwie są inne możliwości zidentyfikowania takiego delikwenta i jego ukarania.

 

ad. 1. biedny, niczemu nie winny chłopiec. on tylko uciekał przed policją - z pewnością ich nie widział, spiesząc się z ciasteczkami do samotnej babci... kurde, proste jak budowa cepa: policja zatrzymuje, gó..nym obowiązkiem KAŻDEGO jest się zatrzymać

Nezka: przyczyna i konsekwencje - policja nie goni "co trzeciego na ścigaczu kwadrans po nieparzystej", tylko jeśli ma powód. ciekawe, że jak się poczyta forum, to większość kierowców przez długie lata nie jest nawet zatrzymywana do "rutynowej kontroli", nie mówiąc o pościgu. to o czymś świadczy, przynajmniej dla mojej może zbyt praworządnej osoby

 

ad. 2. a zwłaszcza..? jak widzę jesteś kolejny z poglądami, że motocyklista ma specjalne uprawnienia do łamania prawa (czy choćby wykroczeń). przykre

BTW wskaż może nam, bo jakiś policjant niewątpliwie na forum jest i skorzysta, jakie to policja ma możliwości identyfikacji gówniarza bez prawa jazdy, w kasku zarywającym twarz, na cudzym motocyklu obłupanym z owiewek, z angielskimi tablicami kupionymi na allegro? bo jak się patrzy na przypadki ucieczek, to takie trudności w identyfikacji bywają typowe. poproszę więc o wskazanie tych cudownych metod na ustalenie osoby popełniającej wykroczenie

jsz

Wypraszam sobie. Ja mam kupione z hameryki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi zabiorą prawo jazdy będę jeździł bez niego i co takiego strasznego się dzieje???

Najwyżej na forum zapałacie wielkim oburzeniem...

W sytuacji gdy spowodujesz wypadek, to wielkie oburzenie na forum, będzie naprawdę najmniejszym z Twoich problemów.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem w Tunezji,to lokalny kolo powiedział,że policjantem jest tam co 4 obywatel tego kraju! Ale ludzie jeżdżą,jakby nie było żadnych przepisów....

 

A pytałeś się, dlaczego co czwarty obywatel decyduje się na policję ?

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbycho juz jestes za stary albo powoli tetryczejesz czlowieku,napierda....sie z cudzych wypadkow i niepowodzen oraz czesciowej niewiedzy choc sam pewnie niewiele wiesz bo nie wiedzialem tu ani jednego konkretnego posta z twojej strony,same docinki i wysmiewanie sie,jestes jakis cofniety albo masz miarzdzyce.jechal typ i sie rozwalil niczym sie nie popisal a co do reputacji motocyklistow to raczej nic rozmowami i cieciem sie nic nie zmienimy tylko solo moze sie postarajmy o jej podciagniecie,wiadomo ze idioci sa i beda,i jest ich wiecej napewno niz normalnych kierowcow.takie moje zdanie.ZBYCHO szerokosci ci zycze zeby sie z ciebie nikt nie smial w przyszlosci,dla reszty lewa i powodzenia.

Edytowane przez oil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 15 kwietnia, godzina 15:00 jadę motocyklem ul. Przędzalnianą, kto z Łodzi to, wie - wąska, dwukierunkowa, korki, ciasno, sporo skrzyżowań. Słyszę sygnały. Zwalniam bo nie widzę skąd. Z przeciwka pomiędzy samochodami z dużą prędkością jedzie zielony motocykl. Zjeżdżam na prawo. Wszyscy starają się zjechać. Za nim dwa policyjne motocykle na sygnałach. Myślę, musi mieć poważny powód żeby uciekać. Po 15 minutach wracam. Zielony motocykl leży na skrzyżowaniu. Motocyklisty nie ma. Była karetka. Policjanci kontrolują wszystkie przejeżdżające motocykle. Mnie też. Pytam się, czy coś mu się stało. Na szczęście nic poważnego.

Kolego z zielonego motocykla. Czy na prawdę miałeś taki poważny powód aby uciekać. Teraz będziesz błyszczeć przed kolegami jaki to z Ciebie kozak, że uciekałaś Policji. Uciekałeś, ale nie uciekłeś. I, ciesz się, że tylko tak się to skończyło. Ktoś, na tym forum już pisał o wojnie. To, idiotyzm. Przegrałeś bitwę. Nie wiem czy wiesz, ale wszyscy motocykliści, którzy byli zatrzymani do kontroli, przede wszystkim pytali się o TWOJE zdrowie. Zbyt mało tragedii w życiu widziałeś. Zresztą jesteś zbyt młody (pytałem się o Twój wiek i zdrowie).

Witaj - szacun :notworthy: dobrze napisane.

JEEEEEEEEEEEEEEEEECHAĆ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie obecnie są kary za jazdę bez prawka ? słyszałem że jak Cie zatrzymają to dostaniesz parę set złotych za jazdę bez uprawnień i to wszystko

 

Mam nadzieję, że to pytanie tylko i wyłącznie ma służyć uzupełnieniu Twojej wiedzy ;>

 

Za jazdę bez wymaganej kategorii prawa jazdy otrzymuje się mandat w wysokości 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jazdę bez wymaganej kategorii prawa jazdy otrzymuje się mandat w wysokości 500zł.

 

Niezupelnie ! :icon_mrgreen:

 

500 tylko gdy nie masz zadnej kategori.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbycho juz jestes za stary albo powoli tetryczejesz czlowieku,napierda....sie z cudzych wypadkow i niepowodzen oraz czesciowej niewiedzy choc sam pewnie niewiele wiesz bo nie wiedzialem tu ani jednego konkretnego posta z twojej strony,same docinki i wysmiewanie sie,jestes jakis cofniety albo masz miarzdzyce.jechal typ i sie rozwalil niczym sie nie popisal a co do reputacji motocyklistow to raczej nic rozmowami i cieciem sie nic nie zmienimy tylko solo moze sie postarajmy o jej podciagniecie,wiadomo ze idioci sa i beda,i jest ich wiecej napewno niz normalnych kierowcow.takie moje zdanie.ZBYCHO szerokosci ci zycze zeby sie z ciebie nikt nie smial w przyszlosci,dla reszty lewa i powodzenia.

 

 

Czy można nieśmiało spytać się, o co chodzi :icon_eek:

Co do konkretnych jak napisałeś postów. Jestem na Forum tak długo że na pytanie co na pierwsze moto odpowiedziałem ze sto razy. I do kilku lat już w takich i podobnych tematach nie zabieram głosu. Swoje już powiedziałem.

A ty jesteś od tygodnia na Forum i już oceniasz ... pozwolę sobie stwierdzić że póki co twe oceny znaczą mniej niż ZERO.

W dupie byłeś, gówno widziałeś.

i Lewa w górę i Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbycho juz jestes za stary albo powoli tetryczejesz czlowieku,napierda....sie z cudzych wypadkow i niepowodzen oraz czesciowej niewiedzy choc sam pewnie niewiele wiesz bo nie wiedzialem tu ani jednego konkretnego posta z twojej strony,same docinki i wysmiewanie sie,jestes jakis cofniety albo masz miarzdzyce.jechal typ i sie rozwalil niczym sie nie popisal a co do reputacji motocyklistow to raczej nic rozmowami i cieciem sie nic nie zmienimy tylko solo moze sie postarajmy o jej podciagniecie,wiadomo ze idioci sa i beda,i jest ich wiecej napewno niz normalnych kierowcow.takie moje zdanie.ZBYCHO szerokosci ci zycze zeby sie z ciebie nikt nie smial w przyszlosci,dla reszty lewa i powodzenia.

Jak byś to napisał po polsku i ze składnią, to może by coś znaczyło. A tak to jakiś pusty bełkot. Lepiej nie siadaj do klawiatury napity albo naćpany... łatwiej myśli ogarniesz. :wink:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbycho juz jestes za stary albo powoli tetryczejesz czlowieku,napierda....sie z cudzych wypadkow i niepowodzen oraz czesciowej niewiedzy choc sam pewnie niewiele wiesz bo nie wiedzialem tu ani jednego konkretnego posta z twojej strony,same docinki i wysmiewanie sie,jestes jakis cofniety albo masz miarzdzyce.jechal typ i sie rozwalil niczym sie nie popisal a co do reputacji motocyklistow to raczej nic rozmowami i cieciem sie nic nie zmienimy tylko solo moze sie postarajmy o jej podciagniecie,wiadomo ze idioci sa i beda,i jest ich wiecej napewno niz normalnych kierowcow.takie moje zdanie.ZBYCHO szerokosci ci zycze zeby sie z ciebie nikt nie smial w przyszlosci,dla reszty lewa i powodzenia.

 

Przykry post. Niepotrzebny. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jsli ci o mnie chodzi kolego z Wroclawia to nie siadam nacpany ani pijany tak sie sklada ze nie nie uzywam,ale widze ze wiesz cos o tym,zbycho tylko mi chodzi ze smiejesz sie z ludzi spotkalem jakies posty od ciebie i zartowales sobie tak jak z tego typa z lodzi co sie rozwalil,osobiscie nic nie mam do ciebie a co ty myslisz o moim zdaniu mnie nie obchodzi,spoko moze i gowno widzialem ale czy ty widziales wiecej?hmm moze i poprzedni post byl zbedny.

Edytowane przez oil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jsli ci o mnie chodzi kolego z Wroclawia to nie siadam nacpany ani pijany tak sie sklada ze nie nie uzywam,ale widze ze wiesz cos o tym,zbycho tylko mi chodzi ze smiejesz sie z ludzi spotkalem jakies posty od ciebie i zartowales sobie tak jak z tego typa z lodzi co sie rozwalil,osobiscie nic nie mam do ciebie a co ty myslisz o moim zdaniu mnie nie obchodzi,spoko moze i gowno widzialem ale czy ty widziales wiecej?hmm moze i poprzedni post byl zbedny.

 

Odpuść już sobie. Wpadasz tu, nic do tematu nie wnosisz, tylko czepiasz sie personalnie i właściwie nie wiadomo o co. Nie masz nic do napisania, to nie pisz.

A jeśli już piszesz, rób to zrozumiale. Kropkę stawia sie na końcu zdania a nie wypowiedzi.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...