Skocz do zawartości

B-King vs K1200R


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

mam B kinga i jest na prawde spoko. jak zapodasz szybe to spokojnie 170 możesz dlużej jechac - nie wieje jakoś wybitnie. ktos napisał ze ciężki. a co ty chciałeś zeby 1300 pwazylo jak 600tka? to pojemnoci dla facetów a nie panienek ;)

 

moim zdaniem trzeba sie przejechac i jednym i drugim bo tak to takie pierd**lenie o niczym.

 

aha i to nie motocykl na tor tak wiec nawet nie ma co wykluczac tej opcji bo jest nie realna

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat B-Kinga mogę coś napisać,bo jeżdżę tym motorem od początku tego sezonu.Przesiadłem się z Fazera 600.Czyli przepaść jeśli chodzi o osiągi.Moim zdaniem motor idealny do jeżdzenia "w koło komina" jak i na dalsze wypady.Motor wygodny,bardzo dobrze się prowadzi,manewrowanie między autami w mieście nie sprawia żadnych problemów.W czasie jazdy czuć wagę motoru ale uważam to za zdecydowany plus.Niedawno miałem okazję przejechać się kawałek po gradzie i motor jechał jak po sznurku ;)Mam bardzo niską owiewkę i jazda do ok 150-160 km/h nie sprawia problemów.Zużycie paliwa kształtuje się na poziomie ok 6,5L na trasie do ok 8L w mieście przy normalnej jeździe.Oczywiście możliwości spalania są dużo większe.Póki co jestem bardzo zadowolony i polecam tą zabawkę.

Na temat K1200R nic nie podpowiem.Kolega jeździ ze mną R1200R ale to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

BMW jest napewno lepsza do turystyki, pomimo, że naked to ma kardan i bez problemu wyposażysz go w akcesoria turystyczne, B-king to streetfighter z nadwaga, bardziej zawadiacki, słusznego wyboru życzę !! :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...