Skocz do zawartości

Mam Problem Jak Usunąć Wadę W MZ 251Z Wyskoczeniem T łoka


Sexi1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To na pewno staly bywalec forum dla rozluznienia atmosfery zrobil ten profil i wymyslil cos takiego. Trzeba zrobic dochodzenie kto to taki :D .

 

A jesli to prawdziwa osoba, to moze hmmm... ukazane sa tu skutki uboczne palenia tego co ma w avatarze, nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim najpierw sprawdz na luzie czy na pewno cos sie bedzie dzialo jesli przygazujesz do czerwonego pola i czy wogole na wyzszych biegach silnik jest w stanie odwinac takie obroty. Jesli jest az tak dobry, to przy szybkiej jezdzie zdejm linke od obrotomierza aby wylaczyc mechanizm zamiast psuc zegar gwozdziem. Z drewnianymi tlokami to nie jestem pewien - moga sie uszkodzic zwlaszcza ten latex (lepiej uzywac go w innym celu) a tloki zamowic z jakiegos metalu - na pewno sa jakies lzejsze stopy od drzewa sezonowego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno staly bywalec forum dla rozluznienia atmosfery zrobil ten profil i wymyslil cos takiego. Trzeba zrobic dochodzenie kto to taki  .  

 

A jesli to prawdziwa osoba, to moze hmmm... ukazane sa tu skutki uboczne palenia tego co ma w avatarze, nie wiem

 

watpie, aby ktos dla humoru pisal 15 postow w kilku tematach - badzmy wyrozumiali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dlaczego wprowadzacie kolege w blad na samym poczatku?

Drewniane tloki nie sa najlepsze. Ja proponuje zakup super lekkiego i super wytrzymalego tloka TYTANOWO-STYROPIANOWEGO. To nowy rodzaj stopu, ale slyszalem, ze juz produkuja z niego tloki do m.in. do samochodow WRC i super sportowych woturuf MZ. Tlok taki jest lekki jak styropian i wytrzymaly jak tytan. Niestety nie wiem, czy sa dostepne w Polsce. Moze ktos sie juz spotkal z takimi tlokami i wie gdzie mozna kupic?

 

 

pozdr.

Luk

 

P.S.

BP NMSP :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o te tloki z domieszkom styropianu to one sa cale steropianowe i pokryte foliom alu., a nie tytan(byly za drogie :cry: ) wiec jak sie Luk nieznasz to nie gadaj glupot :D :mrgreen: :!: :!: , do pakowania zywnosci, dzieki temu sa sterylne i mozna je stosowac w najbardziej wymagajacych silnikach :buttrock: jesli chodzi o dostempniosc w polsce to producentem jest YAGO TLOKI POLSKA ltd. ktorej przypadkowo jestem prezesem 8) tloki wykonujemy na zamowienie wiec sexi jak chcesz to moge zlecic moim pracownikom ceno wacha sie od 10 do 100 piw platne przelewem, jesli sobie zyczysz moge wystawic na allegro i wyslac kurierem ale wtedy doplacisz paczke fajek :D to jak :?: :smile2: :smile2: :mrgreen:

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo zamiast palić ojczystego polaczka to wzią sie za holenderskiego skuna i teraz śmiga etka z wikinowymi podzespołami silnikowymi . :buttrock: :D :D ... a przynajmniej tak mu sie wydaje.... hehehe :lol: :lol: :lol: Pozdrawiam Sexi1989 :buttrock:

Aco do tłoka ze stopu "TYTANOWO-STYROPIANOWEGO " to mam go u siebie w ETZ ale teraz boje sie śmigac taka moc.... hehe Ten post jest na masee...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do YAGO TLOKI POLSKA.

A te tloki przypadkiem nie wylatywuja z silnika jak fskazufka jest na na czerwonym poló obrotomieżu? I czy styropian w nich jest jakos specjalnie wzmacniany, bo slyszalem, rze mósi bydź chartowany czy cóś tam takiego. Napisz jak je prodókójecie to morze tesz sobie taki zrobie, bo jak wykrencam silnik w swoim motuże na 20000 obrotuf to mi nie wytszymuje zwykly tlok i wylata w kawalkah przez rułe wydechowom.

 

 

pozdr.

Luk

 

P.S.

MEGA ROTFL i w ogole BK na maxa, roz**bal mnie ten caly temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...