Skocz do zawartości

Pierwsze moto czyli litr i konsekwencje


agent 303
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W niektórych przypadkach nawet 125 czy 250 to zdecydowanie za dużo :icon_mrgreen: .

 

 

Przywalił jak dzik w sosne :icon_biggrin: Dobre

Rozwiązanie głodu i bezrobocia ....?

 

Niech głodni zjedzą bezrobotnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych przypadkach nawet 125 czy 250 to zdecydowanie za dużo :icon_mrgreen: .

 

 

Ależ to jest 350ccm w 2 cylindrach 2T. Tu nie ma żartów, chociaż niby tylko 27KM ma taka Jawa. Posiadałem taką, kumpel - bardzo dobry rider, od dziecka w motocrossie, potem drogowymi sprzętami latał. Wsiadł na moją Jawę i chciał przyszpanować, strzelił z klamki, Jawa poszła do pionu szorując tylną lampę o asfalt, On na kolanach za nią leciał aż Jawa go nakryła. A to tylko 350ccm...

 

PS. Ciekawe jakby się latało rzędową czwórką 1000ccm w 2T. :icon_twisted: :buttrock:

 

 

Ładny przykład jak 50ccm i 1,5KM może porwać gdy za mocno odwiniesz manetę. :icon_mrgreen:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od początku byłem przeciwnikiem wklejania filmów na forum: dyskusje wyglądają jak śmietnik dzieci mangi

 

temat zamykam, skończył się jak widać

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...