Skocz do zawartości

Jaki duży Cafe Racer


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

szukamy pomysły na motocykl. Podoba nam się b. Triumph Truxton, Buell xb9s, Ducati Monster. Szukamy czegoś w stylu cafe racer (wiem, że dwa ostatnie to nie jest właściwie to) ale musi być duży (na człowieka o 2 metrach wzrostu). Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truxton bedzie Ci siegał do kolan, bułki sa króciutkie, monstery też wydają sie małe. Gdybys zrobił sobie zdjecie sidząc na kazdym z nich to byś sie śmiał. Żeby czuć sie komfortowo na moto przy Twoim wzorscie to albo turystyczne enduro albo jakis sportowy turystyk o duzej poj.

Niestety cięzko bedzie Ci znaleźć moto w oldschoolowym klimacie o slusznych gabarytach. Ja mam 1.9 metra i jak sie przymierzalem do tych moto(niestety żadnym nie jezdzilem) to wydawalo mi sie ze na buellu czuł bym sie w miare komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki urok CR że maja b. niskie kierownice, cofnięte i podniesione podnóżki, na zdjeciach wygląda to extra, tylko gorzej jak zaczyna sie takim customem jeździć po polskich bezdrożach....

 

A bobbery, scramblery ? Czy tylko CR wchodzi w gre ?

Mi np strasznie podoba sie triumph scrambler, bardzo funkcjonalny, klimatyczny sprzet, też dosyć mały ale chociaż kierownice ma wygodna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truxton bedzie Ci siegał do kolan, bułki sa króciutkie, monstery też wydają sie małe. Gdybys zrobił sobie zdjecie sidząc na kazdym z nich to byś sie śmiał. Żeby czuć sie komfortowo na moto przy Twoim wzorscie to albo turystyczne enduro albo jakis sportowy turystyk o duzej poj.

Niestety cięzko bedzie Ci znaleźć moto w oldschoolowym klimacie o slusznych gabarytach. Ja mam 1.9 metra i jak sie przymierzalem do tych moto(niestety żadnym nie jezdzilem) to wydawalo mi sie ze na buellu czuł bym sie w miare komfortowo.

 

 

A na jakim buellu siedziałeś? Nas interesuje xb9s, ew. xb12ss long. Czy to powinno być dobre już na kogoś o takim wzroście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buell XB 9S Lightning, nie wiem czy long,ale chyba nie. . Najlepiej jak sie samemu posadzi dupe i poczuje czy to jest to. Bo kiedys jak sie przymierzalem do starego monstera 900 to odrazu wiedzialem że tej włoszki nie pokocham. Sam jeżdze na zajebiscie niewygodnym dla wysokich moto (siodło nisko, sety wysoko i zjeżdżam jajami w bak), ale jeżdże tylko w koło komina, więc nie narzekam specjalnie.

 

p.s. ten jest dla mnie zajebisty http://moto.allegro.pl/buell-x1-lightning-i1545386742.html, jeśli chodzi o wyglada, bo od strony technicznej to nie mam pojecia, ale pewnie fajny dzikus.

Edytowane przez bonhart88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła strona z tym dopasywaniem, strasznie bogata baza motocykli. I faktyznie dobrze dopasowuje.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony proponuję Ducati 999 w wersji naked- można znaleźć na stronach typu : radical itp...

Jest genialnie zaprojektowany jeśli chodzi o spasowanie do kierowcy- jamam 173 cm i się dobrze czuję, kolega ma ok. 190 i też mu extra "leży", a Ghostrider( 2,10 :-)))))) ) toże ma 999 a się doskonale miejści...

Kiedyś myślałem nad 2-gim 999 do kolekcji- i przerobić w stylu Aprilii Tuono,a to dość łatwo, ale "przypadkowo" kupiłem Ducati klasyka z lat 80-tych i jest OK.

A nie myślałeś o Ducati Sportclassic- typowy cafe racer???

Pozdr. J-999 + klasyczna Ducatowa mydelniczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...