Skocz do zawartości

Czy 50 cmm enduro/cross jest dobra do nauki jadzy w terenie?


Gość Kristi_tdr125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do tego nadaje sie idealnie suzuki dr 125. jest to chyba najlepszy tani motor do stawiania pirwszych kroków w terenie. za 6000zł wyrwiesz w na prawde dobrym stanie z w miare młodego rocznika.

Wiem cos o tym, ja za swoja dalem 4500 rocznik 97 i poki co wymienilem tylko olej z filtrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowimy o jezdzie w terenie, a ty pokazujesz nam jak ktos podrzuca tylne kolo w Sendzie.

Z tego co mi wiadomo to takie tricki jak stoopie czy wheele należą rówież do jazdy terenowej.

Po za tym z tematem zapoznałem się na tyle dobrze, że mogę wnioskować, iż skoro Kristi_tdr125 chce się nauczyć jeździć terenowo, to zakładam, że z czasem nie będzie potrafił sobie także odmówić jazdy na kole.

Najlepiej sam przeczytaj temat i się zastanów co piszesz, bo z tego co widzę to przedstawiać wyczynowe sprzęty, a nie enduro nadające się do nauki jazdy w terenie... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek jak najbardziej, ale jezeli uwazasz, ze to co pisze Enduras jest madre to cos z toba nie tak.  

 

Synu weś mnie tu nie denerwuj,może nie zawsze pisze wszystko w 100% mądrze, ale nie pozwole sobie wpie**alać takiego czegoś!!

 

To jest poprostu bezczelne i świadczy o tym że nie myślisz o tym co piszesz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez prosze bardzo :

 

Niezgadzam się z żadnym słowem! Senda to dobra 50ntka Enduro to po pierwsze, RX to nie to samo co HM bo to zupełnie dwa inne motocykle to po drugie, RMX i DT nie są na ulice wręcz przeciwnie to po trzecie, RX nie jest najleprzem małym Enduro to po czwarte.

 

Ty wiesz co ci powiem? Na metr to ja Simsonem wyskakiwałem!! A jak bym ci pokazał co MTX potrafi to byś się zdziwił.

 

No widze że Adam także się naraża, nazywając moto gównem!! To jest szczyt!!

 

Na fotce jest sama końcówka, z tego co widze ale właśnie ona jest najważniejsza.

 

Hym.... Słabek w swojej Sendzie ma inną lampe z przodu...

 

No z tego co wiem To "Sonda"(czytaj Senda) jest najleprzą 50ccm Enduro, a za to RMX najgorsze...

 

Wszystkie te teksty sa debilne.

 

Jeszcze?

 

 

Pozdrawiam,

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo taka jest prawda.... gownem sie w zawodach nie jezdzi a co do 50 cm to teraz wyszla husqvarna produkowana pod zawody w ch racing tam robia huski na mistrzostwa swiata, byla taka jakoi model pokazowy w siemiatyczach, idzie 2 razy lepiej od hm, zawiecha lepsza wszystko lepsze kazdy zawodnik chwalil, testowali, fabrycznie podaja ze ma 19 km ale jada z nia na hamownie zeby sprawdzic, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo taka jest prawda.... gownem sie w zawodach nie jezdzi a co do 50 cm to teraz wyszla husqvarna produkowana pod zawody w ch racing tam robia huski na mistrzostwa swiata, byla taka jakoi model pokazowy w siemiatyczach, idzie 2 razy lepiej od hm, zawiecha lepsza wszystko lepsze kazdy zawodnik chwalil, testowali, fabrycznie podaja ze ma 19 km ale jada z nia na hamownie zeby sprawdzic, pozdro

 

Ja słyszałem o tym już jakiś czas temu ,mój zanjomy Rafał Kostecki na 90% będzie taką miał jeszcze w tym sezonie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo kurcze niezla jazda sie zrobila :D nawet nazwano mnie enduroglupkiem :) hehe ostro :D tylko wiecie chlopaki ze jestem enduroglupkiem z doswiadczeniem i jak ktos pyta o rade to mowie, zobaczcie na zawieszenie w sendzie przeciez przednie lagi wygladaja jak rurki w simsonie nawet zadnej oslonki nie maja, a slabek wlozyl motor do kaluzy i narobil 10 fotek a na dodatek specjalnie tam wjechal widac wszystko na fotkach jego mistrzowskich. Ja wrocilem z siemiatycz zajalem 1 miejsce, widze jak jada 50cm i wiem ze senda rmx itp to gowno dobre do miasta a nie w teren, w teren tylko hm rieju nowe wyczynowe, huska lub ewentualnie aprilia, i jak moze motorower wazyc 115kg palo ?? hehehe tyle to moze wazy senda, aprilia wazy ok 98 kg, i miala ok 15 km, i jeszcze jak mialbys jakie kolwiek pojecie o jezdzie to wiedzial bys ze na duzym blocie nie jest wazna moc silnika a umiejetnosci jazdy. zobacz na czasy zawodnikow w 50cm MP a klasy 125 i powyzej 125 w PZM i te mlodziki najebia niejednemu z tej klasy powyzej. Enduroglupek pozdrawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary... wiem co to znaczy wyciągać 50-siątkę z błota, a co znaczy "wyjeżdzać" 250 z błotnej kąpieli...

HAHAHAHAH tyle powiem :D wiem co to znaczy :D jak to powaznie brzmi .... ps. po co wyciagac z blota jak mozna nad nim przeleciec ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...