Skocz do zawartości

Nowa dzida, BMW S1000RR '10


milosz-RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym sezonie stałem na światłach koło 1000RR w Mikołowie. BMW miało tablicę SMI.

 

Czyli tak na prawdę kupiłeś używany motocykl; masz jakąś gwarancję?

Jak pisał YUBY silniki się walą na potęgę, nie obawiasz się?

 

Tak kupiłem motocykl używany, którego właścicielem było BMW Polska, werja demo. Gwarancję mam na rok z groszami.

Co do padających silników, przeczytałem całe amerykańskie forum S1000RR (www.s1000rr.com) i z padniętym silnikiem spotkałem się raz, na kilkanaście tysięcy userów, padł w okresie docierania. Pierwsze egzemplarze nie miały czujnika VDS (wywrócenia motocykla) i przy glebie silnik pracował dalej bez smarowania i zacierał się cylinder, ja już mam wersję z VDSem, i szczerze to nie, nie obawiam się :)

 

A ta na Blachach SMI to od salonu BMW Sikora jest (vide nowy numer MotoRmanii).

 

Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisał YUBY silniki się walą na potęgę, nie obawiasz się?

Miłosz uważaj.. Vacqwi padł już 2 silnik w S1000RR... Chłopak wie co mówi, przerabiał temat :biggrin:

 

a sprzęta gratuluje, zajebista maszyna :icon_exclaim:

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"osłony carbonowe na ramie wahaczu, i deklach po obu stronach"

 

Mam pytanie: jak są mocowane w/w osłony? Chodzi o ramę i wahacz.Na taśmę dwustronnie przylepną, czy w jakiś inny sposób? :icon_question:

 

Szczerze mówiąc to nie wiem, jak kupowałem to już były, sprawdzę i napiszę.

 

Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega Bryka... testowałam na własne życzenie oduczania się miłości do prowadzenia sportów, tylko kanapę pasażera (sic!) z Motocyklistą Doskonałym, w barwach BMW. Dyskomfort, w okolicach spódnicy, pasażerki, która będzie się chciała do Ciebie przytulić murowany :) To śmieszne siedzonko nie wie co to kobieca pupa i jaka jest minimalna powierzchnia żeby utrzymać ją w jakimkolwiek kontakcie z motocyklem w czasie jazdy. Pomimo niewygody, służy świetnemu przylgnięciu pasażerki wewnętrzną częścią ud i całym frontem do pleców jeźdźca. Motocykl, który całkowicie odda Ci siebie, jeśli będziesz tego chciał i sprawi, że pasażerka, jeśli będziesz chciał ją zabrać, odda Ci się całkowicie :) Niech Ci służy. Ja strzelam oczkami za nieco innym ogierem ze stajni BMW. Ceny, że fiu fiu, ale kto posmakował, ten wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe czy ciągnie od samego dołu jak każda beemka? Widzę, że śmigiełko coraz śmielej zmienia wizerunek marki emeryckiej.

 

Zmiana, dół jest w moim odczuciu kiepski, za to góra rekompensuje wszystko.

 

Ktoś pytał wcześniej o osłony carbonowe, są przyklejane na taśmie dwustronnej.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przy okazji łażenia na noc muzeów widziałem w wawie na al. solidarności/nowy świat S1000RR w biało-niebieskim malowaniu. Trochę się zdziwiłem rozmiarem tej dzidki, to bardzo mały motor :rolleyes: Nie dziwię się, że jest taki leciutki.

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...