Skocz do zawartości

Alpinestars Rekawice Sp2


Rekomendowane odpowiedzi

No to piknie,ja takowe zakupiłem w owym sezonie w oficjalnej sieci dealerskiej.Dam znać jak przejadę łosiemset kilometrów.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod pytanie kolegi, bo mnie to też interesuje...

 

Edit: Januszm, a jechałeś na moto, czy może obok, trąc rękami po asfalcie? ;)

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem dziś te ferelne rękawiczki ale już nie na Alpinestars :icon_twisted:

Jeszcze powiem, że takie powinno być podejście do klienta jak tam, gdy przyszedłem z reklamacją, to zapytali tylko czy chcę sobie wybrać inne rękawiczki czy mają wypłacić kasę :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

jest tyle porządnyrekawic na rynku to po co sie pchac w coś co juz od dłuzszego czasu produkują kitajce? z dobrych rzeczy w Astarsie została tylko gwiazdka :)

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejechaniu w nich okolo 800 km przetarly sie po wewnetrznej stronie dloni, slow mi brak, nawet porzadne firmy schodza na psy :(

Ja natomiast mam całkowicie odmienne zdanie :)

 

Kupiłem te rękawice w zimie zeszłego roku i po półtora sezonu i po przejechaniu około 10k km-ów do tej pory jestem strasznie zadowolony z zakupu - rękawiczki wyglądają jak nowe :) Jedyny mankament jaki zanotowałem jest taki, że te napisy Sp2 umieszczone na dolnej części rękawicy mi się częściowo pozrywały, ale to tylko estetyka i nie ma wpływu na użytkowanie :icon_biggrin:  

 

Pzdr.

Moje moto rzeczy do sprzedania: http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/D1pP/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...