Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2011


M4NIEK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lorenzo stwierdził, że w krętych odcinkach toru jest bardzo dobrze, natomiast na prostych Yamaha traci troszkę do Hondy, Stoner natomiast jest rozczarowany, że zespół do tej pory nie poradził sobie z chatteringiem, przez który wiele traci na wyjściu z zakrętu; co nie pozwala mu ze spokojem myśleć o jutrzejszym wyścigu.

 

Crutchlow zaskoczył wszystkich.

Rossi .... dla Rossiego dobrze, że ten wieczór się skończył.

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem pewnie jak wielu z Was Rossiego ale wydaje mi się że Vale się skończył. Wypadek który był na jego domowym obiekcie był przełomem w jego bogatej karierze.

 

Nie wydaje mi się. Przecież później, jeszcze na Yamasze pięknie walczył z Loranzo...Dukat chyba po prostu mu nie leży i tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że ruszył u mnie Polsat Sport, to będę od dziś wiedział o czym tu piszecie.

 

P.S. Ciekawe ilu w żwir pójdzie w trakcie wyścigu, bo na kwalifikacjach ładnie sypali.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jakoś wewnętrznie czuje że Lorenzo to musi być straszny ch*j.

 

...i pedryl

 

Wyścig będzie fest ciekawy. Niedawno skończyło się moto3 i gryźli się aż miło. Teraz za sprawą CRT w motoGP zapewne będzie podobnie. Może nie na początku stawki, choć spodziewam się poczesanych pojedynków pomiędzy Stonerem i (niestety) Lorenzo, ale w środku.

Co do #46, to szkoda, ale nie mówiłbym o tym, że się skończył. To ostatnia rzecz wg mnie. Ducat nie ma możliwości być tak dopracowany jak Honda czy Yamaha, nad którymi pracuje po 300 jajogłowych inżynierków. Poza tym w poprzednim sezonie bardzo często Rossi startował z miejsc w okolicach 10 i zazwyczaj( :) ) w okolicach 5 miejsca kończył.

Oh, to już dzisiaj, hihi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwalifikacjach i walkach o pole position nie bylo Borowczyka.Ten pan się nadaje tylko do F1 której nie oglądam.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka. Obejrzałem :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

ja dziś z niedowierzaniem zobaczyłem że na polsat sport news puścili moto gp a wcześniej moto2 , więc w końcu nie będe musiał wszystkiego oglądać na necie :happy:

To był wyścig motogp na Polasat sport news???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...