Skocz do zawartości

Kto Lubi Bmw?


straycat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A prawda jest taka, że każdy się spuszcza na widok zajebistego BMW, panienki mają mokro w majtkach, a ci wszyscy, ktorzy tak świetnie znają markę, że jedyne co mogą o niej powiedziec, to że jeżdżą nimi wieśniaki, na widok e30 w lusterku potulnie zjezdzaja na prawy pas.

 

Nie ma sensu się przejmowac stereotypami, kazdy sam wie jakim jest czlowiekiem.

 

 

A u mnie 1.8is już czeka na swapa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawda jest taka, że każdy się spuszcza na widok zajebistego BMW, panienki mają mokro w majtkach, a ci wszyscy, ktorzy tak świetnie znają markę, że jedyne co mogą o niej powiedziec, to że jeżdżą nimi wieśniaki, na widok e30 w lusterku potulnie zjezdzaja na prawy pas.

 

Nie ma sensu się przejmowac stereotypami, kazdy sam wie jakim jest czlowiekiem.

 

 

A u mnie 1.8is już czeka na swapa :)

Tak jest zgadzam sie w 100% większosc tak mówi bo zazdrości nawet tego ze taki co jeździ stara Beta ma na wlanie śmierdzacego LPG do niej. A mało te auta nie palą :D

pozdr

Edytowane przez V12

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei BMW zawsze przyciągało. Nie wyczuwam w sobie zbyt wielu dresiarskich cech, nie jestem też fanem lansu pod remizą. Najwięcej styczności miałem z E30, uwielbiam ten samochód za jego "prostotę". Większość napraw spokojnie można wykonać w domowych warunkach, przy minimalnej wiedzy. Części niezłych jakościowo zamienników są na bardzo przyjemnym poziomie, a i sam koszt zakupu nawet w przypadku niezłej E30 jest więcej niż zadowalający. Design modeli E30, E34, E32 bardzo do mnie przemawia, jakość wykonania tych samochodów naprawde mnie zaskakuje. Nie będę już nawet wspominał o tylnym napędzie, który jest jedynym sensownym rozwiązaniem. Jeśli ktoś nie gustuje, zawsze może kupić IX'a. Dresiarze mniej je lubią, właściwości jezdne super. Sam jestem w trakcie zbierania na E34 m20b25, nie ukrywam że jeśli trafię na sztuke która nie była masakrycznie bita, i będzie miała założoną sensowną sekwencję, to z chęcią ją przygarne. Ogrom części zamiennych na polskim rynku pozwala szybko na dostosowanie samochody do swoich potrzeb (kompletne skórzane wnętrze do E34 można spokojnie kupić za 1000zł). I niezależnie od stereotypów, BMW miało, ma i będzie miało klasę. Świetna stylistyka, jakość wykonania, ślicznie brzmiące silniki. A dresiarski to jest teraz Golf i Passat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej rodzinnej okolicy co wsiok i ura-bura to ma stare rozjebane BMW , awansując zmienia je na mocniejsze . Zero serwisu , zero mózgu . Jakoś nie wydaje mi się żebym mógł pozwolic sobie na utozsamianie z takimi jełopami . We Wrocku nie widziałem takiego natężenia BMW na drogach co tu .

Design aut - całkiem fajny , motocykle , z wyjatkiem najnowszego sportowego litra , to przeokrutne pasztety .

 

to samo można by powiedzieć np. o calibrach czy gofrach, tylko po co? tylko jaki jest sens kopiować jakieś śmieszne stereotypowe definicje że BMW to na pewno burak w środku, dziurawy wydech itp...

ten kto tak gada od razu ujawnia to że nigdy nie miał nic wspolnego z tą marką, albo jego wiedza i/lub doświadczenie w tej materii jest marginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej rodzinnej okolicy co wsiok i ura-bura to ma stare rozjebane BMW , awansując zmienia je na mocniejsze . Zero serwisu , zero mózgu . Jakoś nie wydaje mi się żebym mógł pozwolic sobie na utozsamianie z takimi jełopami . We Wrocku nie widziałem takiego natężenia BMW na drogach co tu .

Design aut - całkiem fajny , motocykle , z wyjatkiem najnowszego sportowego litra , to przeokrutne pasztety .

 

to samo można by powiedzieć np. o calibrach czy gofrach, tylko po co? tylko jaki jest sens kopiować jakieś śmieszne stereotypowe definicje że BMW to na pewno burak w środku, dziurawy wydech itp...

ten kto tak gada od razu ujawnia to że nigdy nie miał nic wspolnego z tą marką, albo jego wiedza i/lub doświadczenie w tej materii jest marginalne.

 

Pytanie:

A co jeżeli widzisz starą Beemkę po wies-tuningu z ryczącą rurą, kwadratowymi kołami, spojlerami progami i rdzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej rodzinnej okolicy co wsiok i ura-bura to ma stare rozjebane BMW , awansując zmienia je na mocniejsze . Zero serwisu , zero mózgu . Jakoś nie wydaje mi się żebym mógł pozwolic sobie na utozsamianie z takimi jełopami . We Wrocku nie widziałem takiego natężenia BMW na drogach co tu .

Design aut - całkiem fajny , motocykle , z wyjatkiem najnowszego sportowego litra , to przeokrutne pasztety .

 

to samo można by powiedzieć np. o calibrach czy gofrach, tylko po co? tylko jaki jest sens kopiować jakieś śmieszne stereotypowe definicje że BMW to na pewno burak w środku, dziurawy wydech itp...

ten kto tak gada od razu ujawnia to że nigdy nie miał nic wspolnego z tą marką, albo jego wiedza i/lub doświadczenie w tej materii jest marginalne.

 

Pytanie:

A co jeżeli widzisz starą Beemkę po wies-tuningu z ryczącą rurą, kwadratowymi kołami, spojlerami progami i rdzą ?

 

 

A co ma być? Często widzę auta takie jak opisałeś i nie koniecznie są to BMW.

Moja odpowiedź to : Omijam i jadę dalej z bólem serca.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem e-36 320 coupe i e-46 320d i oboma się fajnie latało bo to są samochody stworzone z myślą o kierowcy aby dawać mu frajdę z jazdy , teraz się właśnie zastanawiam czy kupić E-46 330I coupe czy hondę civic VII type r , co do stereotypów to się nie przejmuje takimi sprawami , na dresa jakoś nie pasuje ( nie ta muza i klimaty :icon_twisted: ) ale kocham porządne sprzęty , które dają frajde z jazdy :notworthy:

Edytowane przez Madras Z750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem e-36 328i :cool: Jedyne co mnie drażni w tym aucie to wsiadanie przez tylne drzwi.Zresztą tylko raz musiałem to uczynić :icon_biggrin: Prowadzenie , funkcjonalność i przyjemność z jazdy to cechy mojej Buni , które chciało by mieć większość obecnie produkowanych puszek :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawda jest taka, że każdy się spuszcza na widok zajebistego BMW, panienki mają mokro w majtkach, a ci wszyscy, ktorzy tak świetnie znają markę, że jedyne co mogą o niej powiedziec, to że jeżdżą nimi wieśniaki, na widok e30 w lusterku potulnie zjezdzaja na prawy pas.

 

Motocykle też zjeżdżają, aż taki rispekt daje E-30?

 

Jak motocyklista stoi obok na światłach to odwraca głowę w drugą stronę, a po kanapie zaczyna spływać złocisto-żółta ciecz, która syczy spadając po kropelce na rozgrzane tłumiki. Jak tylko wjezdzam na parking to wszystkie dzieci w okolicy rzucają zabawki i uciekaja do mamusi, a psy chowają sie w budach z podkulonymi nogami. Widok niespotykany za kierownicą jakiejkolwiek innej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma X5 rok 2009 ..... albo 2008 .... Silnik 3.0 SDI Diesel ...... 290 KM, fajnie zapie**ala ...... ale nigdy więcej .... co chwila jakieś kłopoty z nim, jak nie komp to turbina, jak nie turbina to komp ... jak nie kom to elektryka jak nie elektryka to biały dym z rur wydechowych ..... załamka ...... a kupiony jako nówka sztuka w Salonie BMW w Warszawie ...... NIGDY WIĘCEJ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona ma X5 rok 2009 ..... albo 2008 .... Silnik 3.0 SDI Diesel ...... 290 KM, fajnie zapie**ala ...... ale nigdy więcej .... co chwila jakieś kłopoty z nim, jak nie komp to turbina, jak nie turbina to komp ... jak nie kom to elektryka jak nie elektryka to biały dym z rur wydechowych ..... załamka ...... a kupiony jako nówka sztuka w Salonie BMW w Warszawie ...... NIGDY WIĘCEJ :D

 

 

:eek:

 

Wielka szkoda, że BMW schodzi na psy... Z tego wynika że im nowsze tym większe szanse, że się zepsuje. Mam nadzieję, że to sporadyczny przypadek i szczerze współczuję nieudanego egzemplarza.

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...