Skocz do zawartości

Kto Lubi Bmw?


straycat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem w jakiej Audi A4 siedzial zeby taka opinie wystawic, przypuszczalnie w najtanszej wersji i w jednym z pierwszych Modeli :wink:Porowynwac Audi z VWjem to tak jak horneta z komarem :wink:

 

w A4 rocznik 2010 panie kolego... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest patent na M40, można zrobić tak żeby już nigdy nie klepały, mało tego ja jeżdżę na starym wytartym wałku i nie klepie.

 

A rozwiązanie to dźwigienki zaworowe z M43 :)

No super-na wytartym wałku to już w ogóle to ścierwo nie jedzie zapewne.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super-na wytartym wałku to już w ogóle to ścierwo nie jedzie zapewne.

 

o dziwo, działa i to całkiem ok. Nie ma klepania, jest więcej momentu na niższych obrotach, mniejsze spalanie, ale kręci się troszeczkę mniej. Z płaskimi krzywkami zmieniły się czasy otwarcia zaworów (nieznacznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, jak najszybciej zrobić surówkę z buraków?

 

...Trzeba wrzucić granat do BMW. :icon_razz: .

 

 

Odpowiadając krótko na pytanie: Nie lubię tej marki.

Kojarzy mi się z dresiastą gówniażerią w rozklekotanym złomie ze znaczkiem BMW lub ze starymi dziadkami w nowych gablotach z tej stajni. Według moich obserwacji, to najliczniejsze grupy użytkowników tego cuda. Ale przyznam, na wsi ta marka robi furrorę.

 

Powyższa opinia jest subiektywna. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lubię BMW bo ją mam... to nic że jest droga w utrzymaniu ale ma coś w sobie :)

Lubię wszystkie samochodu które miałem, za jednymi tęsknię mniej za drugimi więcej, a moja E-39 to laleczka dopieszczona mechanicznie pod każdym względem. Ostatnio się na mnie obraziła jak założyłem jej tarcze i klocki ATE, na przeprosiny udaliśmy się do serwisu po odpowiedniej jakości tarcze i klocki i jest super:)

 

Apeluję do posiadaczy BMW aby nie poddawali BMW wiejskiemu tuningowi!!!

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej Buni sprawiłem wiosenny prezencik i dostała nowe tylne amorki, klocki, felgi i oponki. Jutro montaż. Po wypłacie zajmę się podświetleniem deski, fotelami, kanapą, szyberdachem i jak starczy kasy to wyląduje jakieś lepsze audio. Mam nadzieję, że będzie zadowolona. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W mojej rodzinnej okolicy co wsiok i ura-bura to ma stare rozjebane BMW , awansując zmienia je na mocniejsze . Zero serwisu , zero mózgu . Jakoś nie wydaje mi się żebym mógł pozwolic sobie na utozsamianie z takimi jełopami . We Wrocku nie widziałem takiego natężenia BMW na drogach co tu .

Design aut - całkiem fajny , motocykle , z wyjatkiem najnowszego sportowego litra , to przeokrutne pasztety .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej rodzinnej okolicy co wsiok i ura-bura to ma stare rozjebane BMW , awansując zmienia je na mocniejsze . Zero serwisu , zero mózgu . Jakoś nie wydaje mi się żebym mógł pozwolic sobie na utozsamianie z takimi jełopami . We Wrocku nie widziałem takiego natężenia BMW na drogach co tu .

Design aut - całkiem fajny , motocykle , z wyjatkiem najnowszego sportowego litra , to przeokrutne pasztety .

 

 

Ale to nie jest temat o jakichś burakach w dresach tylko o BMW. Dlaczego większość patrzy na BMW przez pryzmat wieśniaka który oblepia auto naklejkami typu Mpower, zakłada spojler wystający ponad dach itd...

Temat jest o BMW a nie o bezmózgich użytkownikach którzy nie mają zielonego pojęcia o BMW.

To tak samo jak na motocyklistów mówią że to debile którzy jeżdżą 300km/h i mają uczepione liki do szyi żeby się zabić a nie zostać kaleką. Z takimi jełopami nie przeszkadza Ci się utożsamiać?

Niektórych odpowiedzi mnie szokują. Miej człowieku swoje zdanie wyrobione na podstawie tej marki a nie bezmózgich użytkowników.

Edytowane przez KAROLSKI

Bogaci są fajni i w miarę uczciwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...