Skocz do zawartości

Kto Lubi Bmw?


straycat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to pocisnąłeś :biggrin:

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero po e36?

chyba raczej nie - "bałagan" z oznaczeniami był np. przy modelu e21

np. 315 z silnikiem 1.6l, 316 z silnikiem 1,8l, i 320 z silnikiem 2l R4 (M10) lub R6 (M20)

 

jeszcze śmieszniej było z wersjami amerykańskimi e21. od '79 roku szły tam modele nazwane 320i oraz 320is z silnikami o pojemności 1,8 (M10B18)

 

Nie napisałem dopiero po E36 tylko po E36 ;)

W modelu E36 tylko 323 miała 2.5, poza tym oznaczenia odpowiadały silnikom, mam na myśli benzynę.

A jeśli chodzi o "rekinki" to fakt masz rację. Z tego co pamiętam 320 R6 były na wtrysku i na gaźniku, a R4 na wtrysku.

Ale mogłem coś pomylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelu E36 tylko 323 miała 2.5, poza tym oznaczenia odpowiadały silnikom, mam na myśli benzynę.

no nie do końca

w e36 jeszcze silniki m44 miały pojemność faktycznie 1.9l a nie 1.8l jakby oznaczenie modelu wskazywało

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od trzech lat niemalże posiadam e32 735iA z 91 roku, czyli archaiczne, paliwożerne ale pancerne m30.

 

To oczywiście subiektywna opinia, ale jak dla mnie prawdziwe "beemki" skończyły się na e36/38/39.

Nie żebym uważał nowsze za złe auta - jak dla mnie mają już tego charakteru co wcześniejsze modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od trzech lat niemalże posiadam e32 735iA z 91 roku, czyli archaiczne, paliwożerne ale pancerne m30.

 

To oczywiście subiektywna opinia, ale jak dla mnie prawdziwe "beemki" skończyły się na e36/38/39.

Nie żebym uważał nowsze za złe auta - jak dla mnie mają już tego charakteru co wcześniejsze modele.

 

Ja też kiedyś uważałem, że najlepsze BMW to E30, a potem E36. I było tak do czasu kiedy wsiadłem do pierwszej E39 (a wcześniej zaklinałem się, że nigdy piątki nie kupię). Pojeździłem tym dwa lata i kolejny o jakim myślałem to E39 Touring i nie dlatego, że muszę wózki dziecięce wozić.. W międzyczasie wyszła E60, która wybitnie mi się nie podobała, ale do czasu. Obecnie jeżdżę od 1,5 roku E61 i mogę otwarcie powiedzieć, że to jest nadal BMW pełną gębą.. Ma cały czas ten sam charakter, taki sam jest sposób prowadzenia i nadal jest to samochód nastawiony w głównej mierze na kierowcę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=3031270760&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

tydzien temu ta igła była za 19900zł, napiszcie co o Niej sądzicie, gdybym szybko się volva pozbył to chyba bym poleciał oglądać ;) Piknaaaa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta powyżej 30k pln to jak dla mnie kosmos teraz. Wolę odłożoną kasę włożyć np. w budowę domu niż w auto i dalej jeździć e36 2.0 w sedanie niż ciężko zarobione pieniądze włożyć w młodsze autko które wprawdzie będzie miało większy komfort ale i tak dowiezie mnie z punktu A do punkt B podobnie jak e36 :D

Ale jak widzę część kolegów może sobie na takie zakupy pozwolić i pozostaje tylko pogratulować przychodów. Biedniejszej części pozostaje zadowolenie się starszymi rocznikami co jednak także ma swoje zalety, które w tym temacie były już wymieniane - klasyki, dusza itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro....acf77d00be2ff62

tydzien temu ta igła była za 19900zł, napiszcie co o Niej sądzicie, gdybym szybko się volva pozbył to chyba bym poleciał oglądać ;) Piknaaaa!!

 

Na moje jest ładna, choć za taki stan coś tanio się wydaje. Zupełny golas to, to nie jest. Kolor jak dla mnie i bmw zaje.....sty :biggrin:

Chrom pakiet też ładnie się prezentuje. Dużo fotek zewnątrz auta, nie widać żadnych dużych przygód , choć trzeba to zweryfikować na miejscu. Widzę że ma hak, trzeba sprawdzić co targała. Środek ładny, nie zniszczony, choć do odświeżenia. Zwróciłem uwagę na siedzenie pasażera, lewa strona tego fotela, wydaje mi się mocno zniszczona, może to być efekt fotki. Lecz gdy jest rzeczywiście tak wyjechana skóra, to trochę dziwne że z tej strony. Silnik jak najbardziej właściwy do tego auta. No i dzwoń do właściciela po VIN, jeśli nie będzie chciał dać to wiadomo :banghead: jak dostaniesz dzwoń do serwisu o historię serwisową i ostatni przegląd na ile był robiony, no i czy przypadkiem nie angol... Takie auta lubią mieć przelatane gruuubbooo ponad normę, wiem co mówię bo niestety taką miałem.... :blush: chodzi o przebieg :banghead:

Pozdrawiam i życzę udanego zakupu. Pochwal się czy kupiłeś albo, co się dowiedziałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie mogę pojąć fenomenu tej marki, że to takie drogie.

 

BMW to jakosc wykonania , dopracowanie i ergonomia - porownaj np stare e39 z kilka lat nowszym peugeotem 407 - jakos wykonania beemki a puga to niebo a ziemia , a kosztuja podobnie mimo ze beemka starsza 5 lat.

 

RudyXJ przebieg bemki mozna odczytac z roznych elementow , wiadomo ze po za kompem szukac mozna w sterowniku skrzyni automatycznej ( tu akurat manual wiec nic z tego) i z kluczyka . Kuzynka miala kiedys auto z jasna skora , powiedziala ze nigdy wiecej jasnej skory :) ponoc tragedia w utrzymaniu.

Edytowane przez Nitomen

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w Łosiu jasną skóre ijestem b. zadowolony,jedyny minus to brak grzania, a jasna latem nie nagrzewa się aż tak jak czarna. Panowie, wrzuciłem to ogłoszenie z czystej ciekawości, narazie auta nie zmieniam, próbuje jedynie zmienić motocykl ;) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...