Skocz do zawartości

R6 Po Wymianie Silnika...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Kilka miesiecy temu szukalem tu pomocy w sprawie mojej r6 99, gasla jak tylko sie rozgrzala do 90 c ... Obecnie jestem w trakcie jej docierania po wymianie silnika! ( nie regeneracji) jedyne co wykorzystalismy ze starego to glowica.. mianowicie po zdjeciu glowicy katastrofa.. gniazda cylindrow chyba tak to sie fachowo nazywa popekane i pozdzierane szkoda ze nie zrobilem zdjec.. zjawiskiem bylo,ze wogole moto odpalalo i dalo sie jechac z tego co powiedzial mech.! Jako ze zaklad w ktorym naprawialem moje moto zajmuje sie przygotowaniem motocykli do wyscigow mam jeden z silnikow Tommego Hilla zeszlorocznego finalisty BSB :icon_biggrin: . co tu wiecej pisac chyba tylko to ze kosztowalo mnie to kilkadziesiat setek :banghead: ale doprowadzilem je do porzadku.. a przeciez objawy byly gazniki do synchronizacji , albo luzy na zaworach.. tak to sie naciolem na padline przez moja niewiedze jak i zarazem to ze pierwze powazne moto i napalony.. Ps docieram ja jak pan Adam i inni zalecali w temacie o docieraniu! takie tez bylo zalecenie mojego mech ..zreszta sam ja docieral na chamowni.. Pozdrwiam Wszystkich . dzieki za wczesniejsza pomoc . Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspominałem o pękających tulejach! a wystarczyło zrobić pomiar sprężania i nie inwestowałbyś w zajechany silnik. Nie jestem zachwycony tym warsztatem.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to krotkie wyjasnienie silnik ktory kupilem to mieta z gwarancja.. jako ze kolo posiada kilka przygotowanych do wyscigow... nie jekas padaczka dwa propos docierania na chamowni to z tego co mech mowil pierwsze kilkanascie km czy dziesiat jest kluczowe nie wiem moze sie kolo ktory ma ponad 30 lat praktyki myli :icon_eek: dlatego tez ja na chamowni zaczol docierac. a na dyno wykres na tylnim kole 116,6 bhp. Dobra pany sarkazm jest zbedny w kazdym bac razie sam ja docieram . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...