Skocz do zawartości

Diesel


Gość Saul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mocu, chodzi o to, że w pierwszym swoim poście, powiedziałeś, to co wiesz.( Lub przeczytałeś na guglu czy innym wujku. Podobnie postepujesz z większością tematów, w których zabierasz głos) . Tutaj, znów zaczynasz pierdzielić głupoty. Moim zdaniem, forum jest po to, że jeżeli ktoś ma jakiś problem, to pyta.

 

To MOC napisal cos nie tak ? W ktorym miejscu ?

 

Jego najponiej druga wypowiedz wyczerpala temat.

 

Gasnie kontrolka swiec zarowych w starej generacji ) zapala sie silnik i rusza, w nowej nawet na to nie czekam.

 

Z turbina rowniez tak, jak pisal MOC.

 

A teraz to juz o dupach mozemy zaczac :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o turbinę to potrzeba jej około 30 sekund, żeby się ochłodzić. W dieslu turbosprężarki mało się grzeją, z zdecydowanie mniej niż w turbobenzynach. Nie ma powodu do przesady.

 

Wsrod samochodow mozemy wyroznic jeszcze pojazdy sluzbowe i zakladowe. W tych turbiny i wszystko inne grzeje sie ponad wszelkie normy :wink:

Rzadko kiedy spotyka sie diesla w ktorym po zgaszeniu "cyka" uklad wydechowy (w benzynie, czy tez benzynie turbo - bardzo czesto). Ja spotykam sie z takim zjawiskiem dosc czesto :blush:

 

już abstrahując od rozpierd**ania tematów

 

a kto zaczal temat rozpierdalac ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Zasilanie takie same? Mój dresowóz też dymi na biało zanim się rozgrzeje. A jeszcze niedawno dymił tylko na czarno. Jest progres, jak mawia profesor.

A poważnie, to chyba woda odparowuje z układu wydechowego. Jak się jeździ na krótkich dystansach, to tak jest.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...