Skocz do zawartości

Wyblaknięty Klosz Tylnej Lampy.


Łukasz S.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej wymienić na nową. Malować można lakierami do żarówek, kiedyś były takie wynalazki dla wieśniaków zajmujących się agro-tuningiem. Niektórzy przyciemniali światła zwykłym sprajem. :icon_eek:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pisałeś do jakiego moto, więc pomyślałem że do Intruza. :notworthy:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam wyblaknięty klosz w tylnej lampie,jest różowawo białawy zamiast czerwony.

Wie ktoś może czy są jakieś farby żeby to pomalować,czy co z tym zrobić ?

 

Zanim napiszesz następny temat poczytaj sobie i zastosuj się do tego tematu:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/21059-w-temacie-podaj-problem-rok-produkcji-i-typ-motocykla/

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim napiszesz następny temat poczytaj sobie i zastosuj się do tego tematu:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/21059-w-temacie-podaj-problem-rok-produkcji-i-typ-motocykla/

 

Jest to nie istotne co to za motocykl i w jakim roku został wyprodukowany jeśli chodzi o wyblaknięty klosz. Ale ok. jest to wsk 175 sport z 1975r. A lampa w kształcie trapezu.

 

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam. Jak dobrze poszukasz to kupisz taką. Czasem się pojawiają. Miałem takową w garażu jakiś rok temu, nie wiem gdzie się podziała. Czy wyrzuciłem czy wydałem komuś.

 

http://xarchiwum.pl/nowa-lampa-tylna-gazela-wsk-sport-lelek-ex-dudek-i1426434516.html

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to nie istotne co to za motocykl i w jakim roku został wyprodukowany jeśli chodzi o wyblaknięty klosz. Ale ok. jest to wsk 175 sport z 1975r. A lampa w kształcie trapezu.

Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

 

Akurat ważne jest z jakiego pojazdu i rocznika jest lampa czy inny detal. W twoim przypadku chodzi o stosunkowo nowy jednoślad, do którego bez trudu da się zdobyć części w lepszym niż posiadane stanie. Teraz na alledrogo jest taka jak szukasz lampa za ok. 10 zł i nie sądzę, by stoczono o nią bój taki jak o oryginalnego paluszka Bosch'a. Przy pojazdach przedwojennych ma sens szukania sposobów reanimacji czegoś, bo najczęściej inny detal jest w podobnym stanie lub kosztuje krocie. Nawet przy restauracji motocykli trzeba patrzeć na koszty i oceniać co się bardziej opłaci, poszukiwania zamienników-oryginałów czy remont. No chyba że koszty nie grają znaczenia to wówczas można władować dziesiątki tysięcy złoty w pojazd, z którego tych włożonych kwót nigdy się nie odzyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...