Skocz do zawartości

Kubica - wypadel


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i jak tam - dopiero się o tym dowiedziałem. Wiadomo już co z nim dokładnie?

 

pzdr

najważniejsze że mu dłoni nie amputowali nogę poskładają i bedzie ok

zeby tylko z tą rękom było ok :rolleyes:

Edytowane przez Barfi84

,,CZŁOWIEK BEZ PASJI TO JAK DOM BEZ WŁAŚCICIELA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co on myslal, ja wiem ze on nie wie co ma ze soba zrobic.

Ty wiesz widać wszystko :banghead:

Leczy mnie takie pitolenie. Robi to co kocha, co jest jego pasją. To tak jakbym powiedział, jak się wysypiesz na moto "nie wiedział co ma ze sobą zrobić".

Wypadki się zdarzają. Tym razem miał pecha, że bariera wbiła się w samochód. Jako kibic mam nadzieję, że wróci do zdrowia i jeszcze w tym sezonie zasiądzie za kierownicą.

Zdrowia mu życzę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co on myslal, ja wiem ze on nie wie co ma ze soba zrobic.

To jest jeden z niewielu polskich sportowców, którzy wiedzą co i jak chcą robić.

Prędzej czy później, ale na tor wróci.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale shit, ale co zrobic, taki sport. Wazne, ze go poskladali i mam nadzieje, ze wroci do zdrowia szybciej niz za rok.

 

Moc'u, jazda w rajdach i jazda po torze to rzeczywiscie dwie rozne rzeczy, tylko zobacz, ze on odnosil sukcesy w oby dwoch dyscyplinach, wiec chyba raczej dobrze wiedzial co robi.

Wypadki sie zdarzaja, niestety dla Roberta ten okazal sie fatalny.

 

Pzdr

 

baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa wypadki się zdarzają,i to nawet tym najlepszym.Szkoda chłopa bo jak piszą leczenie może potrwać nawet rok.Potem jeśli pozostanie w swoim timie to minie sporo czasu zanim odzyska formę.Jak by nie patrzeć to jego kariera w F1 mogła się skończyć.Dobrze że chociaż składali go włoscy a nie polscy lekarze to są szanse że wróci do zdrowia. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica myslal ze jest jak Marcinkiewiczem czyli Leonardem XXI wieku i sie dowiedzial ze nie jest. Jazdee po torze specjalnie przygotowanym do wyscigu to nie to samo co zawody rajdowe.

Jesteś jak pani z osiedlowego warzywniaka.

Wszystko wiesz.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że chociaż składali go włoscy a nie polscy lekarze to są szanse że wróci do zdrowia. :buttrock:

 

:banghead: to tak po za tematem

cudze chwalicie swego nie znacie

 

ciekaw jestem jak renualt rozegra teraz tę sytuację, gdzie brakuje najlepszego kierowcy w team-ie

 

Najbardziej rozśmieszały mnie wczoraj pytania reporterów do Hołka i innych czy to aby organizatorzy nie zapewnili odpowiednich warunków do ścigania - mulda na drodze :banghead: :biggrin:

dno

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej rozśmieszały mnie wczoraj pytania reporterów do Hołka i innych czy to aby organizatorzy nie zapewnili odpowiednich warunków do ścigania - mulda na drodze :banghead: :biggrin:

dno

Też z tego piałem.

W ogóle najlepsze było jak dziennikarzyny od razu zaczęli sypać reportażami z torów kartingowych, wprowadzając nastrój co najmniej funeralny. Ehh...

Edytowane przez pitersky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...