Skocz do zawartości

Czym skutkuje zmiana pasa ruchu bez upewnienia się


Vatzeque
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co skutkuje zmianą pasa ruchu bez upewnienia

 

Z filmiku wynika, że zmianą pasa bez upewnienia skutkowało zobaczenie znajomych na poboczu. O to ci chodziło?

 

 

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

no, poprawnością językową to faktycznie się nie wykazałeś. sam się zastanawiałem, co to zdanie ma oznaczać

 

a propos: nie żaden znajomy, tylko cymbał zobaczył zatrzymujące się do skrętu samochody blokujące pas i pomimo skrzyżowania i przejścia piechociarzy postanowił że on się nie zatrzyma. takie sytuacje występują nagminnie przy tzw. agrafkach. fakt, niewiele brakło

BTW ładnie widać, jak jedzie w bok motocykl na tych pier..ych czerwonych pasach :/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ciekawe, czy egzaminowany podszedł drugi raz do egzaminu, czy sobie odpuścił motocykle.

Ja bym tego gościa z samochodu chyba zabił. Jak robiłem egzamin, to byłem w takim stresie, że jestem pewien, że dotałbym jakiegoś amoku.

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie klip nie działa, jakiejś wtyczki brakuje. Mniemam że chodzi o tzw. life saver? Spojrzenie przez ramię przed wykonaniem manewru? Jeśli tak to fajnie że zgadłem. W UK jeśli nie zrobisz tej czynności przy każdym manewrze to oblałeś egzamin. Zresztą nazwa czynności nie wzięła się z d... .

 

No chyba że w klipie chodzi o coś innego, to nie zgadłem i tylko spamuję. Nic nowego. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie klip nie działa, jakiejś wtyczki brakuje.

 

Nie wtyczki a siana, mi wyskakuje, ze trzeba zaplacic.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...