Skocz do zawartości

Wyścigi motorowerów jawa w czechach


moto_50ccm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Wojtek posiadam parę motorowerów jawa 50, chcę wystartować w wyścigach jawek w Czechach, koszt startu nie jest duży, ale czeka mnie jeszcze ogrom pracy przy motocyklu.Wyścigi te dzielą się na wyścigi drogowe, oraz crossowe.Istnieją dwie klasy: oryginalna, tuning. Możliwość przeróbek ograniczona (cylinder musi być oryginalny, a średnica wewnętrzna tulei nie może przekroczyć 40mm). Wszystkie moje przygotowania, oraz główne informacje o tych zawodach będę opisywał na: http://oldnewtuning.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe jaja taki wyścig. :biggrin: :clap: Zabawa przednia, jak mniemam.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odbieram to tak, jak wy napisaliście, świetna zabawa, mała inwestycja (w Austrii są też takie zawody ale inne motorowery startują- simsony stare yamahy itd.). Głowicy z Pucha hmm... nie było mi szkoda, za całego Pucha z zatartym silnikiem dałem 50zł uruchomiłem go na przetartej drobnym papierkiem tulei, tłoku i gaźniku z komara. Ale już rozkręciłem go. Wykorzystałem głowicę, siedzenie, koła i chyba jeszcze lagi mu zabiorę do jawki na wyścigi w Czechach xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak z jawkami xD. W klasie tuning tylko silnik musi być z jawki no i średnica wewnętrzna tulei cylindra max 40mm. Bardziej mnie ciągnie na wyścigi jawek, ponieważ są tańsze np jeśli przerabiając cylinder coś pujdzie nie tak to kupie sobie nowy za 70zł a do simsona już drożej ;/ no i jawka już w serii nie jest doskonała, ja lubię wyzwania więc chcę z motoru w miare nadającego się do jazdy zrobić motor na wyścigi w Czechach.... Jeszcze liczy się ta satysfakcja że silnik od podstaw przerobiony przez nas jeździ i ma więcej mocy ;)......Aby w ogóle mieć jakieś szanse w tych wyścigach trzeba podnieść moc silnika ponad dwukrotnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Sporo roboty ale jaka satysfakcja.... :buttrock:

 

Może w PL zrobimy takie wyścigi Rometów z polskimi silnikami? :icon_mrgreen: Jednego już mam ale stanem technicznym nadaje się do Destruction Derby. :icon_mrgreen: :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce wątpię aby to się udało........Ciężko z urządzeniem tego legalnie........Musiałoby funkcjonować jakieś stowarzyszenie.......No i większość posiadaczy rometów to albo osoby starsze, albo chłopacy w moim wieku których nie stać na chiński skuter ;p Mnie jedna jawka już kosztowała tyle, że mógłbym mieć nowy skuter z salonu, a ten aktualny projekt będzie jeszcze droższy........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Sporo roboty ale jaka satysfakcja.... :buttrock:

 

Może w PL zrobimy takie wyścigi Rometów z polskimi silnikami? :icon_mrgreen: Jednego już mam ale stanem technicznym nadaje się do Destruction Derby. :icon_mrgreen: :buttrock:

 

 

No no to jak na wiosnę robimy rajd :icon_twisted: ?? :buttrock: :biggrin:

zapraszam serwis motocyklowy www.motor-garage.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Sporo roboty ale jaka satysfakcja.... :buttrock:

 

Może w PL zrobimy takie wyścigi Rometów z polskimi silnikami? :icon_mrgreen: Jednego już mam ale stanem technicznym nadaje się do Destruction Derby. :icon_mrgreen: :buttrock:

Jestem chętny :bigrazz: Bo jaja są jak berety :clap: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...