Skocz do zawartości

ciekawostka z gatunku ubioru crossowego :)


Rekomendowane odpowiedzi

Zaliczyłem już dużo gleb

Chidziło mi o glebe związaną ze złamaną kostką czy coś w tym stylu(w kontekście butów).

 

nie wiem jak buzer lub buty miałyby mnie urchonić przed złamaniami

8O to po co ktoś to w ogóle wyprodukował?żeby uchronić ciało przed ewentualnymi upadki(złamaniami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, w takim razie wszyscy zakładają strój tylko do lansowania się :-D

Strój tak samo jak poduszki powietrzne czy też wzmocnienia w samochodzie zmniejsza ryzyko obrażeń ale całkowicie nie eliminuje. Przecież to logiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to buzer nie chroni rąk tylko plecy, klatke, brzuch i barki. Czyli ręce nadal są narażone na złamanie. Z resztą nieważne. Buzerek trzeba mieć ale jeśli ktoś nie inwestuje w ochraniacze to nie znaczy że nie ma prawa jeździć. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne' date=' w takim razie wszyscy zakładają strój tylko do lansowania się [/quote']

1. Jak sie komuc podoba - to czemu nie? - Bo inni tak mowia... owczy ped :lol: ?

2. Dla niektorych buzer wygladajacy jak choinka jest strojem do lansowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ręce nadal są narażone na złamanie

Praktycznie nie.Buzer chroni barki oraz miejsce tu gdzie biceps :-D :) .do tego dołączyć nałokietniki i rękawiczki to praktycznie cała ręka jest uchroniona przed narażeniem na upadek i jego konsekwencjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ubioru to chyba indywidalna sprawa. Ja chciałbym kupić sobie kiedyś FOX-a za 1400zł (tylko te wchodzą w gre) ale nie moge ich kupić bo zbieram na EXC. Dlatego na początku bede jeździł w normalnych adikach. Znienawidzicie mnie za to?

 

No co ty w takich butach bedziesz fajniejszy :)

Kupuj co chcesz ale ja wole kupic uzywki za 10x mnniej kasy i miec na inne zeczy niz kupic nowki i nie miec puxniej na paliwo :)

No chyuba ze ci rodzice kpuja ale i tak wolalbym buty za 500 a 900zl np na jakies fajne opony, handbary, owiewke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy firma ACERBIS jest dobra' date=' opłaca się kupować z niej ubrania motocyklowe

Czy lepiej poszukać coś z innej firmy [/quote']

1. Najpierw kup motocykl, bo tak widze ze sie zzabierasz za wszystko naraz i w koncu zostaniesz z niczym :D

2. Acerbis jest dobra firma natomiast dosc droga. Nie uda Ci sie kupic calego stroju tej firmy gdyz np. Butow motocyklowych oni nie robia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Najpierw kup motocykl' date=' bo tak widze ze sie zzabierasz za wszystko naraz i w koncu zostaniesz z niczym[/quote']

 

Ja się tylko zapytałem :!:

Na początek musze kupić moto, a puźniej jakiś strój.

 

P.S a opłaca się kupić do takiego moto jak dr 125 jakieś buty, buzer, koszulke itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...