Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Rudy jest zadowolony, nawet bardzo, porównać ciężko bo SP`k za wiele na dole to nie ma , żyje od wyższych obrotów a poniżej np 3 zdarza sie , że brutalnie szarpie (napęd mam wyjebany-nierówno rozciągnięty więc jest to nawet wkurwiające) hayka miała b. duży moment wiec ciągneło również od dołu , od góry jak chcuialeś , w vtr brakuje mi wrażeń powyżej 2 paczek , na hayce tylko odkręcałeś i był ogień ale ogólnie do codziennego użytku jestem z niej b. zadowolony, troche za duze spalanie i za mały kocioł (chyba 18l) pozycja- jak pierwszy raz siadłem to poczułem się jak na kumpla SC33 więc nie ma tragedi , najwiecej robiłem niecałe 200km na strzał(później trzeba było zatankować i jechac dalej ;) ) i dupa wytrzymała bez problemu, pasażer faktycznie ma hardcore ale SP nie kupuje sie pod pasażera/kę. Aaaa i chyba dość trudno tym ruszyć co daje sie komuś przejechać to rusza za 2 , 3 a nawet 4 razem :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa najciekawsze firestormy z mojej kolekcji, zapraszam do ogladania vtr. a to sa zdjecia z zawodow motocykli zabytkowych chociaz nikt tam zbytnio litosci dla nich nie mial.jesli ktos mysli ze ma glosne wydechu to powinien tom pojechac i posluchac je na zywoBranna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoja tez mam w kolekcji :icon_biggrin: ale wziolbym jednak te czarna z akrapowicami. to na pewno zdjecia z Warszawy? w M jak Milosc wyglada troche inaczej

Edytowane przez rom996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha nie ma jak to roma poczucie humoru. rom jest warszawa i jest warszawa.

yuby ladne te zdjece, to twoje moto, sadzilem ze sp2 dosiadasz.

ladne kominy, panowie ostatnio szukalem kominow dla sie, ale ceny są duże, wiec narazie przed zima pauzuje.chyba ze znacie jakis sklep z kominami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem VTR1000f.

 

http://w748.wrzuta.pl/obraz/2si4okdYyd0/vtr_1000f

 

Przebieg /stan licznika/ 47.000 z tego co wyczytałem czas na zawory i napinacze choć nie mam zastrzeżeń do pracy silnika.Poprzednik wybebeszył tłumiki co strasznie utrudnia eksploatacje.Jest to moje pierwsze v2 i zastanawiam się dlaczego tak długo męczyłem się na r4.Spalanie ma na tym samym poziomie co w poprzedniej yzf a kręcić nie trzeba!

 

Szukam oryginalnych wydechów i pokrywy siedzenia pasażera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy w klubie,az takie glosne sa wydechy ze chcesz je zmienic? mialem zalozone oryginaly ,na postoju sa jeszcze ok ale w czasie jazdy nie bylo wcale ich slychac. w przyjemnosci jazdy V-ka sa wpisane wrazenia akustyczne. bez tego ani rusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od 2 dni jestem szczęśliwym posiadaczem VTR1000f.

 

http://w748.wrzuta.pl/obraz/2si4okdYyd0/vtr_1000f

 

Przebieg /stan licznika/ 47.000 z tego co wyczytałem czas na zawory i napinacze choć nie mam zastrzeżeń do pracy silnika.Poprzednik wybebeszył tłumiki co strasznie utrudnia eksploatacje.Jest to moje pierwsze v2 i zastanawiam się dlaczego tak długo męczyłem się na r4.Spalanie ma na tym samym poziomie co w poprzedniej yzf a kręcić nie trzeba!

 

Szukam oryginalnych wydechów i pokrywy siedzenia pasażera.

 

 

Witam . Gratuluje zakupu :clap: Po kupnie Moto zawsze jakiś przeglądzik wstępny trzeba zrobić , masz model przed Liftem więc z (używanymi) oryginalnymi tłumikami do Twojego modelu nie bedziesz mial problemu , jest sporo ogłoszeń do modeli przed Liftem oznaczenie tłumików Hm MBB E1 jak będzie .. E2 (ale spoko tych nie ma , przynajmniej nie widzialem a zagladalem na allegro i ebay codziennie od 2 miesiecy no ale jednak mogą sie trafić) to do modeli po lifcie i chyba od 2003r (Lift był w 2001 o ile się nie myle) , lekko inna średnica zewnętrzna i troche inny kąt mocowania , tylko srednica od kolektora jest ta sama . W końcu kupiłem dedykowane Carbonowe Micron'y :buttrock: (w ogłoszeniu bylo napisane For Road Use :icon_mrgreen: i taki napis jest tez wygrawerowany na tłumikach , chyba żeby angielska policja się nie czepiała ) ALE TEN DŹWIĘK :icon_exclaim: ryczą ostro :icon_twisted: teraz banan na gębie( jest rzeczywiście większy od zakresu widoczności szybki kasku :icon_mrgreen: ) , na dodatek pasują mi idealnie kolorystycznie . Po zmianie tłumików , sprawdzałem świece ,(przed obawą , że bedzie miał za ubogo) mają prawidłowy kolor ciemno ceglasty , spalanie takie samo jak na oryginalnych tłumikach i nie jest na poziomie "smoka" wszystko wygląda prawidłowo . Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guti,mocowane jak oryginaly czy inaczej? a kiedy fotki na bike pics?

 

Mocowanie mam inaczej , tzn. nie przy samym ogonie ale tez nie jak oryginały (mniej więcej po środku , pomiędzy ogonem a oryginalnymi mocowaniami) , sety z podnóżkami powędrowały na połkę , więc mam solówkę :crossy: , były z Tłumikami 2 komplety rurek i te które pozwalają wyżej zamontować tłumiki jakoś bardziej mi się spodobały :wink: . Bikepics troche zaniedbałem to fakt , jak znajdę chwile , strzele kilka fotek . Pzdr :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak, lejesz ten sam plyn co do hamulcy dot r nie lej go za duzo, bo poznije w pracy sprzegla potrafi sie saczuc przez zawor.ja majac matowy kolor i otrzymawszy pare kropel na owiewke ulegla ona złuszczeniu.przed zalaniem nowego plynu radze przeplukac uklad.

 

heh roman z tymi wrazeniami akustycznymi to roznie bywa, ja mam seriala i niestety zazwyczaj nad tym, ubolewam(zeszta sam doswiadczales). u mnie vka w dolnych obrotach i redukcjach gwizdze jak polonez borewicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...