Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanko do tych co juz grzebali przy silniku w vtr :) jakie są tam lancuszki rozrzadu ?? kupilem juz drugi komplet i nie pasuje... są za wąskie te nowe, a moje stare są tak jak by wzmocnione o dodatkowe zewnetrzne blaszki..........

rocznik 98

Edytowane przez xaid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu je wymieniasz?

 

bo juz drugi raz mi sie rozrzad przestawill....... cale szczescie ze sie nic nie stalo (jakies pancerne te podzespoly sa :P ) no i teraz powiedzialem sobie dosc! beda nowki czesci i bedzie latac :) a ogolnie zrobilem tak jak kolega wczesniej napisal ze dalem stare lancuszki do sklepu i mi dobrali... tylko niestety takie lancuszki to mnie troche po kieszeni rozwalily bo jeden kosztuje 400 zl :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w tym motocyklu łańcuchy są przewidziane na 100000km, i praktycznie się ich nie wymienia.

Należy pilnować tylko napinaczy rozrządu, i wymieniać je co 35000km.

 

ale chodzi ci o całe napinacze czy tylko o sprężyny które sie w nich znajdują ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj w sklepie moto i byla tam na sprzedaz vtr-ka. nic dziwnego gdyby nie to ze to jest NOWKA !!! :eek: potwierdzil to sprzedawca ale tarcze opony gomy na podnozkach ,wszystko nieuzywane, pochodzi z Wloch ,2003 rok produkcji.Ktos chetny? :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rom, ale to Firestorm :icon_question:

Tak, oczywiscie. Z jednej strony nowka, nieuzywany ale jednak 7 latek. za te kase mozna kupic SP np. albo nowszego firebladego-ale uzywanego . okazja chyba dla prawdziwego fana vtr-ki. w razie kupna trzeba by bylo go potrzymac bo podejrzewam ze w momencie odsprzedarzy cena od razu poleci do poziomu gieldowego czyli dycha mniej

 

 

 

Edytowane przez rom996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vector ty jezdziles vtr-ka? mozesz porownac pozycje z twoim bladym? bo ja jechalem kilka km. firebladym 2006r i wydaje mi sie ze pozycja na nim wcale nie jest bardziej sportowa od vtr, a moze nawet ciut wygodniejsza

 

Vector ty jezdziles vtr-ka? mozesz porownac pozycje z twoim bladym? bo ja jechalem kilka km. firebladym 2006r i wydaje mi sie ze pozycja na nim wcale nie jest bardziej sportowa od vtr, a moze nawet ciut wygodniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romie, niestety nie miałem okazji :( Żywię nadzieję, że kiedyś dostopię zaszczytu przymierzenia się do tego zacnego moto, czy to Fire'a, czy SP :wink:

 

W każdym bądź razie pozycja jest odrobinę gorsza niż w mojej poprzedniej 954, podóżki są wyżej.

 

Chętnie bym przeczytał co Rudy sądzi po przesiadce z R4 na SP1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...