Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, dzięki pomocy forumowego kolegi, zmieniam wygląd z oryginału na streetfigftera.

A więc zmiana koloru, sporo polerki, oploty, DynoJety, klatka na silnik i chłodnice, jakiś xenon, i masę pierdół.

Jak skończymy to zapodam foty. :notworthy:

 

Ty to dopiero jesteś nawiedzony :flesje: :crossy: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj --> http://pl.youtube.com/watch?v=JGevidKmYck&feature=related

 

znajduje się ta vtr'ka (street) o której wcześniej wspominałem, nie jest jakaś "wypasiona" ale ma kilka fajnych elementów, niestety z przodu ma owiewkę "UFO" na szczęście to ta nowsza wersja.

Z niecierpliwością czekam na zdjęcia twojego projektu YUBY :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeanalizowałem temat vtr 1000f na forum i wasze wypowiedz, po przeczytaniu jeszcze bardziej utwierdziłem sie co do moto jaki zamierzam zakupic na nastepny sezon. Co niektórzy to naprawdę szaleją z przeróbkami :biggrin:

VTR jest moją miłoscią od pierwszego wejrzenia a raczej usłyszenia :bigrazz: dlatego decyduje sie na kupno v-ki. Trochę boje sie przeskoku na wiekszą moc i moment ale mam nadzieje że szybko ujażmie bestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeanalizowałem temat vtr 1000f na forum i wasze wypowiedz, po przeczytaniu jeszcze bardziej utwierdziłem sie co do moto jaki zamierzam zakupic na nastepny sezon. Co niektórzy to naprawdę szaleją z przeróbkami :icon_twisted:

VTR jest moją miłoscią od pierwszego wejrzenia a raczej usłyszenia :smile: dlatego decyduje sie na kupno v-ki. Trochę boje sie przeskoku na wiekszą moc i moment ale mam nadzieje że szybko ujażmie bestie.

 

Pamiętaj, że Firestorm to nie jedyna V - polecam TLR :biggrin: To jest dopiero ku*ewski sprzęt... No ale Honda, to Honda :bigrazz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale tylko honda wchodzi w gre :flesje: miłość do marki tez zobowiązuje ;)

Czekam tylko na pieniażki z odszkodowania bo niestety na f3 miłem niemiła przygode, troche juz sie to ciagnie i sezon jestem w plecy :crossy:

Miałem ostatnio małe romanse z gs 500(trochę juz za mało mocy), banditem 1200( mało to zwrotne i krowiaste) i r1(to juz napewno nie dla mnie :biggrin: ).

Decyzja podjęta VTR 1000f i tak juz zostaje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem i myślę że producenci nie robili by kompletnych układów wydechowych aby szkodzić.

Kwestia zestrojenia i użytkowania.

 

Tzn. nie miałem na myśli pełnego układu tylko samą końcówkę. Niektórzy jak widzę na forum twierdzili, że szkodzi :) Ale mniejsza z tym :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...