Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

mnie w weekend zatrzymali na wisłostradzie, zaraz na wylocie z długiego tunelu gdzie trochę nachałasowałem :P powiedzieli mi że słyszeli mnie już jak tylko wjechałem i czekali aż wyjadę :P ale bardzo w porządku byli, sprawdzili tylko papiery i puścili mówiąc gdzie jeszcze stoją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieracie sie do Czestochowy? to w najblizsza niedziele?

 

co do wydechow to mam zalozone db-kilery ale na znajomej stacji diag. i tak wyszlo ze jest za glosno

 

co do wydechow to mam zalozone db-kilery ale na znajomej stacji diag. i tak wyszlo ze jest za glosno jak mi zmierzyli glosnosc oczywiscie a nie dlugosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wcześniej jeździłeś tym tiumphem ze zdjęcia to na początku trochę poczujesz ręce.. Ja przesiadłem się z SVki nakeda nie jestem mega wielki, siłę w rękach jako taką mam ale na początku czuć "sportową" pozycję.

Bynajmniej takie jest moje odczucie. Poza tym jeździ się bardzo fajnie :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się przesiadłem z CBR 600 F3 i pozycja identyczna jest tu i tu.

pamietam jak kiedys na wiosne zawsze bolaly mnie nadgarstki, kilka lat temu miałem poważny wypadek i prawie straciłem prawą rekę. teraz mam znacznie ograniczony nadgarstek i nie mogłem jezdzic RR fire blade'em i po wypadku wsiadlem na cbr600 i VTR i uważam że pozycje te sa idealne. Na cbr 600 F1 broblem był mimo że to dużo mniejszy gabarytowo motocykl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy dwójka jeśli wrzucacie ją z jedynki też wam strasznie głośno wchodzi? A im mniejsze obroty tym głośniej..?

To norma czy mam się martwić?

 

 

W mojej VTR było identycznie i u znajomych też. 1 i 2 wchodzą strasznie głośno. Później to już jest typowa Honda:)

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze..

Chyba ,że mamy 3 skrzynie do roboty:)

4 hehe bo u mnie też

także myslałem że moja po przejsciach bo w CBR 600 mimo ze 2 lata starsza tego problemu nie było-moze to wada zwłaszcza w pierwszych modelach produkcji bo ja mam 1997rok, moze po 2-3 latach usterke zniwelowali choc troche a moze wyszla dopiero po znacznym przebiegu.

W każdym badz razie ciesze sie ze nie jestem sam z tym bólem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...