Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam jazde VTR w gęstym deszczu. Dostarcza wiecej wrażen niż skok na bungee ;)

 

Raz tak jechałem i to jeszcze z laską, masakra...

 

Mam pytanie apropo filtru oleju. Jakich używacie? Chcę wymienić olej, ale nie wie jaki filtr wybrać, na allegro znalazłem kilka rodzai: F301, F308, HF204, HF303. Ceny od 20zł do 55zł. Czym one się różnią i który najlepiej wsiąść?

Edytowane przez kr69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

 

Mam takie mało rozsądne pytanko :P względem SP1... :)

 

Czy zastosowanie wtrysku i innych rozwiązań high-tech poprawiło ekonomię w tym modelu względem 1000F?

Wiem, że to zależy od tego jak się odkręci, ale w normalnej jeździe miejskiej oraz w małej turystyce (bo na dłuższe wypady, to chyba pozycja może dac się we znaki) ile to cudo może łyknąć?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jak jest w sp1 ale niewiem też dlaczego ludzie tak demonizują spalanie w vtr-ce miałem kilka motocykli ale przy zakupie żadnego z nich nie pytałem "ile toto pali" a juz nie kupić fajnego motocykla tylko z powodu zuzycia paliwa to juz w głowie mi się nie mieści---w poprzednim sezonie miałem vfr 750-świetnie się sprawowała i paliła tez nie mało ale że vfr-ki pala dużo to jakoś nie pisze sie tak często albo moja kawa zx-10- 9-10 litrów tez potrafiła łyknąć ale jakie wrazenia --- :icon_biggrin: jak chce tanio,to biore rodzine i jadę dieslem niewiem czy się ze mną zgodzicie ale ja tak mam :wink:

 

 

Edytowane przez cyfral
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taniej z buta :D

 

Pytam czysto informacyjnie, tez nie wybierał bym motocykla tylko pod kątem ekonomii ;)

:lalag: jasne rozumiem-napewno jest korzystniej niż w fire stormie choćby tyle samo palił dlatego ze ma większą moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jakby nie było to jest litr i swoje wypić musi. Ja też na początku s*ałem się z tym spalaniem, ale teraz nie żałuje, bo jak jeździłem z innymi to spalania nie były wcale mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUBY, pocieszycielu mój... masz rację, FUN to jest najważniejsze co ma dawać moto :D

Ale pozycja w SP to chyba jednak do wygodnych nie należy- co nie? Kuźwa, dlaczego ten sóperbajk taki pikny :P

 

Aha, dobrze wyczytałem, że w SP podobnie jak w starszych (sprzed podajże ~'02) modelach VFR rozrząd jest na kołach zębatych? To znaczy, że przy przegazówkach również tak niebiańsko świszczy? :D

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz oszczednie, jezdzij dieslem j.gif

Taki?

http://www.scigacz.pl/Sportowy,motocykl,z,...em,TDI,644.html

Biorąc pod uwagę zapewne wysoki koszt zakupu, to jednak wolał bym SP1 nawet gdyby paliła 15/100 :P

 

 

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 KM to nieduzo, ale 320Nm to wiecej niż u mnie w Mondeo :D Ciekawy jestem jak bedzie brzmiał taki motocykl, uroku bedzie pewnie dodawał gwizd turbosprzeżarki. I na rzepaku pojedzie i opale, bo jest na pompie rozdzielaczowej o ile sie nie myle hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...