Skocz do zawartości

Tm racing Mx 125


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu rozglądam sie za crossem, planowałem go kupić na wiosne bo musze opylić moje suzu(bez fajerwerek tylko gn 125) ale w mojej okolicy pojawiła się ''okazja''. Koleś ma do sprzedania Tm mx 125 z zatartym silnikiem za ok 1000zł i nie wiem czy to jest opłaclne wogule. Tyle to bym miał a na wiosne remącik silnika. Jest zatarty silnik i wał do regeneracji i tzreba wymienić łożyska w kołach, jest to moto z 2000r. Jak by to była jakaś jamaszkz yz czy ktm sx/sxc to bym brał odrazu ale to jakieś tm. Nie moge znaleś iformacji o tym moto wogule. Jeśli ktoś miał stycznoś z tyą crossuwką to prosze o pomoc i czy można do tego części dostać i czy opłaca się kupić to moto. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegoś czasu rozglądam sie za crossem, planowałem go kupić na wiosne bo musze opylić moje suzu(bez fajerwerek tylko gn 125) ale w mojej okolicy pojawiła się ''okazja''. Koleś ma do sprzedania Tm mx 125 z zatartym silnikiem za ok 1000zł i nie wiem czy to jest opłaclne wogule. Tyle to bym miał a na wiosne remącik silnika. Jest zatarty silnik i wał do regeneracji i tzreba wymienić łożyska w kołach, jest to moto z 2000r. Jak by to była jakaś jamaszkz yz czy ktm sx/sxc to bym brał odrazu ale to jakieś tm. Nie moge znaleś iformacji o tym moto wogule. Jeśli ktoś miał stycznoś z tyą crossuwką to prosze o pomoc i czy można do tego części dostać i czy opłaca się kupić to moto. Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdro.

 

 

 

Witam

 

ja miałem styczność z TM i w sumie mam ja do teraz.Otuż mój kuzyn ma TM 125 z 2001 roku.Hmm coś o motrku to wiem tyle że to włoskie.On ma ten motor ok.3 lat i nic przy nim nie grzebał.I powiem że jak na 125 2T to nawet daje rade jego akurat ma cos ok. 43 KM.Moim zdaniem za ta cene opłacało by sie to wziaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokupienie tłoka korby i zrobienie nicasilu czy jak kto woli wstawienie tulei, nie powinno stanowić problemu. Sprzęt bardzo hardcorowy z dobrym osprzętem (nowsze roczniki) Tyle usłyszałem od osób które na tym jeździły. Poza wyżej wymienionymi częściami( no może poza zębatkami i klockami które są w miare dostepne) , z resztą raczej problemy (dostać może i dostanie ale czas oczekiwania i cena na pewno katastrofa) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...