Skocz do zawartości

Panowie, moze wiecie od czego jest wahacz..


Rekomendowane odpowiedzi

"zatarl reaktor w swoim V-max'ie, rozj*** skrzynie w WR" i nie dygasz się kupić od niego cudacznej maszyny do której części pewnie są w ilości średniej na jeża ? :) Skrzynie w WR jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo to wypałowany sprzęt.

W V-maxie poszedl pierscien na tloku, i zrobil rzeznie.. ja w sumie to staram sie ludziom wierzyc, tak juz mam. TRX jezdzi, i to calkiem dobrze, nic w nim nie napierd***, zaslony dymnej ani poslizgowej nie stawia.. wiec czego sie bac :icon_mrgreen:

Reaktor w TRX to TDMa, najwyzej wstawie inny ;)

Edytowane przez JareG

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

.. i stalo sie, TRX wziety :icon_mrgreen:

Jak jezdzi, co z silnikiem, skrzynia etc. to moze sie niejaki Yuby wypowiedziec, bo wracal nim z Szydlowca :) (jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc :notworthy:).

W tym sezonie to juz za wiele z gratem nie powalcze, ale chcialbym zmienic przednie oswietlenie/owiewke czyli ten chinski badziew ktory tam obecnie jest. I tak sobie mysle, co moznaby tam wstawic.. na fotkach z pierwszego posta tego watku jest reflektor od mt-03 jesli sie nie myle? I nawet niezle to pasuje, jest tylko jeden problem - zegary. Mam oryginalne, a one byly wkomponowane w fabryczna owiewke (nie sa zabudowane od przodu, jak w nakedach), i przy takim malym reflektorze bedzie to ch*jowo wygladac :(

Druga mysl, jaka mi wpadla do lepetyny to lampa z owieka od Bulldoga - wg Was bedzie pasowac..? Optycznie chyba nie jest zle, Bulldog to ladne moto. A zegary moze bym jakos wcisnal..

Bulgot1.jpg

Bulgot2.jpg

 

.. a moze jeszcze cos innego mozecie zaproponowac?

 

Zmienie tez kierownice na taka jak w w/w Bulldogu, znaczy 'jednoczesciowa' - mam gorna polke dla takiej wlasnie kiery.. no i moze powalcze z hamulcami, bo Yuby plakal ze nie hamuja :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okragle lampy moim zdaniem sa jakies takie nijakie. Kojarza mi sie z mz-kami, jawami itp. W japoncu ich nie widze. Juz lepsze bylyby podwojne okragle, cos w stylu triumphow, chociaz takie tez juz zaczynaja sie robic pospolite. Duzo tego jezdzi. Mialem taki sam problem jak Ty i u siebie wstawilem prostokatna lampe, bo takie mi sie po prostu podobaja. Troche w stylu retro. Spojrz na przyklad na Yamahe Radian. Dzieki prostokatnej lampie wyglada zajebiaszczo. Jakby byla okragla to juz nie byloby tego klimatu. Ale to tylko moje zdanie. Pewnie jest mnostwo osob dla ktorych prstokatne lampy sa obciachowe. W kazdym razie to propozycja ode mnie do przemyslenia :).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okragle lampy moim zdaniem sa jakies takie nijakie. Kojarza mi sie z mz-kami, jawami itp. W japoncu ich nie widze.

Bulldog IMO wyglada z taka lampa ladnie :)

 

Juz lepsze bylyby podwojne okragle, cos w stylu triumphow, chociaz takie tez juz zaczynaja sie robic pospolite. Duzo tego jezdzi.

Pospolitosc mi nie przeszkadza :icon_mrgreen: A o takich podwojnych myslalem, tyle ze w ich przypadku bylby problem z oryginalnymi zegarami.. ktorych na razie nie chcialbym czyms zastepowac.

 

Mialem taki sam problem jak Ty i u siebie wstawilem prostokatna lampe, bo takie mi sie po prostu podobaja. Troche w stylu retro. Spojrz na przyklad na Yamahe Radian. Dzieki prostokatnej lampie wyglada zajebiaszczo. Jakby byla okragla to juz nie byloby tego klimatu. Ale to tylko moje zdanie. Pewnie jest mnostwo osob dla ktorych prstokatne lampy sa obciachowe. W kazdym razie to propozycja ode mnie do przemyslenia :)

Pomysle. 'Telewizor' mam w rd03, zrazony nie jestem a nawet przeciwnie.. ale chyba do TRXa nie bedzie to pasowac. Trzaby przymierzyc czy co..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może BT dobrze wygląda z okrągła, ale TRX już może tak fajnie nie wyglądać. Jak chcesz z niej zrobić coś w stylu zadziornego kozaka to wklej tam czachę np. od Buella czy przyciętą od R1/R6 lub podobnego. Ewentualnie zastosować obecnie dość popularny patent - pocięta owiewka od markowego skutera.

 

Zawiasem się nie zamartwiaj, zajebisty przód może mieć za kilka stówek od wodnego Gixxera 750/1100W, UpsideDown oczywiście. Półki też mają ładne, ale może zamówić dorobienie kozackich półek też.

 

 

Na tył najlepszy byłby wahacz z kołem od VFR ale to już gruba zabawa, nie ukrywam że taki 1-ramienny wahacz z kółkiem od VFR z polerowanym rantem powoduje u wielu uczucie mokrości w majtach. :icon_biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) P.s Jarek ja mam do niego dokumenty w domu, zapomniałem Ci oddać.

Wybacz. :bigrazz:

Luz, przeciez nikt nie umarl :icon_mrgreen:

BTW: Bedziesz mial okazje, to podrzuc Rafalowi; jesli nie, to ja przy okazji je od Ciebie odbiore :)

 

PS. 2 paki?? Przeciez miales jechac spokojnie.. ;) nie dziwne, ze 'nie hamuje' - jak on bidok ma wyhamowac z takiej predkosci w sposob podobny do sp-2 :icon_razz:

Lysy zrobil na nim stoppie, wiec chyba nie jest tak zle z heblami..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może BT dobrze wygląda z okrągła, ale TRX już może tak fajnie nie wyglądać. Jak chcesz z niej zrobić coś w stylu zadziornego kozaka to wklej tam czachę np. od Buella czy przyciętą od R1/R6 lub podobnego. Ewentualnie zastosować obecnie dość popularny patent - pocięta owiewka od markowego skutera.

Zadnych kozakow, cietych czach itp. Ma to wygladac porzadnie, bez wodotryskow, ma byc zgrabny naked i tyle. No i to ma swiecic - a to co jest tam teraz nie swieci.. wyglad tez taki sobie.

BTW: Kurde, skoro okragla nie bedzie OK, to moze jednak faktycznie przysposobic jakis telewizor..? :icon_rolleyes: Chyba bedzie trzeba poprzymierzac w realu.

 

Zawiasem się nie zamartwiaj, zajebisty przód może mieć za kilka stówek od wodnego Gixxera 750/1100W, UpsideDown oczywiście. Półki też mają ładne, ale może zamówić dorobienie kozackich półek też.

Zawias to piesn przyszlosci, jesli juz. I nie chodzi mi o 'osiagi', tylko o to ze taki (przod i tyl) z pierwszego posta po prostu mi sie podoba :) A propos: podoba mi sie tylny zacisk mocowany od gory a nie od dolu.. i chyba latwiej jest w takim 'gornym' klocki wymieniac czyli praktyczny jest.

 

Na tył najlepszy byłby wahacz z kołem od VFR ale to już gruba zabawa, nie ukrywam że taki 1-ramienny wahacz z kółkiem od VFR z polerowanym rantem powoduje u wielu uczucie mokrości w majtach. :icon_biggrin:

Takie cos mam juz w BMW, bez mokrosci w majtach :) Ale lubie tez symetrie, i dwa wydechy - wiec TRX monowahacza nie bedzie mial..

 

Przede wszystkim hamulce od R1.

Nawet juz patrzylem na ceny, i nie jest zle.. pewnie pompe tez bedzie trza wymienic?

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to on nie ma hamulców od R1? TDM ma, to TRX chyba też? (Oczywiście - od ówczesnej R1)

 

 

 

No i z...bałem sobie liczbę postów, a taka była okrągła :biggrin:

Edytowane przez MarianKa

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, 900 ma od R1:

 

 

Pochodzące z YZF-R1 jednoczęściowe zaciski czterotłoczkowe zdobią przednie koło TDM-a. Potencjał tych słynnych hamulców daje ogromną przyjemność, a od tego roku motocykl może być wyposażony również w ABS. Tylny hamulec także jest OK. Nie będzie więc odstawać od reszty pakietu nowego TDM-a, składającego się z lżejszej, aluminiowej ramy, dłuższego o 40 mm wahacza, również z aluminium i szerszych, felg.

 

To z Motocykla

Edytowane przez MarianKa

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel ma w najstarszej pierwszej tdm heble od r6,r1 juz takiego kupil plus stalowy oplot i podobno super

Patrzac na ceny zaciskow do wczesniejszych R1 to pewnie testowo zakupie komplet na przod i zaloze - jesli nawet nie pomoze, to na pewno nie zaszkodzi :)

Ew. w przyszlosci zrobi sie wymiane calego przodu na USD + do tego stosowne tarcze i zaciski..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem TRX na hamulcach od R1, dla mnie bardzo fajnie.

A wie ktos czy jest jakas istotna roznica techniczna pomiedzy zaciskami od R1 koloru niebieskiego a zlotego..? Bo te zlote pasowalyby do czerwonego.. :icon_mrgreen:

 

(..) Zawiasem się nie zamartwiaj, zajebisty przód może mieć za kilka stówek od wodnego Gixxera 750/1100W, UpsideDown oczywiście. Półki też mają ładne, ale może zamówić dorobienie kozackich półek też.

Qurim, a mozesz zapodac jakis przyklad w/w z Allegro..? Idzie zima, trza bedzie czyms sie zajac.. :)

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...