Skocz do zawartości

GS 500 - strzela w gaźnik


Piotrek992
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a po co chcesz 'przejezdzac krzywka po szklankach'? mierzyles wogole cisnienie sprezania? jak chcesz wyjac plytki to albo uzyj specjalnego narzedzia do wcisniecia szklanki ( uwazaj zeby plytka nie wpadla Ci do silnika bo juz takie przypadki widzialem) albo zdejm walki. a plytki kup nowe - kosztuja niewiele a bedziesz mial pewnosc, ze trzymaja wymiar.

Edytowane przez szynszyll
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to zeby wyciagnac dwie plytki na raz a nie latac z kazda do szlifowania. Znam kolesia, ktory to robi bardzo dokladnie, ale juz ma troche lat i nie wiem czy mu zdrowie pozwoli. Jak nie to rzeczywiscie kupie nowe. A przyrzad bede mial w nasptepnym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy regulacji zaworow nic sie nie stanie jezeli przejade walkiem (krzywka) po szklankach ? Bo musze dac plytki do szlifowania...

 

uszkodzisz i wałek i szklankę a mając pecha to i otwory pod szklanki.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zawory wyregulowane, luzy : 0,06 , 0,03 , 0,06, 0,03. Chyba przestało strzelać w gaźnik, jednak dalej pcha benzyne nadmiarem, nie cały czas, tylko raz na jakiś czas poleje tak dobrze, czasami dość długo sucho. Przewody zapłonowe zmienione, cewki i impulsatory sprawne, mierzyłem miernikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oddałem moto do mechanika do regulacji gaźników. Zaworki iglicowe okazały się być w świetnym stanie ( ale zmienił mi je, bo o to prosiłem ). Przyczyną tych wszystkich epizodów były wyrobione w środku gaźniki ( "miejsca przyczepu wnętrzności" ) i dlatego pływaki opadły, uniemożliwiając domknięcie zaworków iglicowych. Mechanik założył tam jakieś blaszki żeby to wszystko podnieść i jest teraz super; motocykl reaguje na ssanie, o niebo lepiej się zbiera, trzyma wolne obroty, lepiej pali. :) Dzięki wszystkim za pomoc !!! ;)

 

 

P.S. Mogę sprzedać stare zaworki za pół-darmo jeżeli by ktoś chciał, bo naprawdę szkoda ich wyrzucać, nie są prawie wcale zużyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...