Skocz do zawartości

Kawa zx9r ok. Krakowa, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam mozliwosc zamiany za swojego zzr 600 na zx9r. Link zx9r http://allegro.pl/show_item.php?item=1327561776 . Pytanie do was czy ktos ogladal ten motocykl? Albo bedzie mogl przy okazji go obejrzec?

Mam ok 600km w jedna strone wiec nie chcialbym zmarnowac 200zl na wyjazd na darmo. Dzieki chlopaki pzdr!

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ten model mial tendencje do pekania ram , ponoc, choc kolesiowi pekala w roczniku 98, pekniecie w polowie dlugosci baku od gory w dol jakies 10mm a od str wewnetrznej jakies 20 mm , koles nawet chcial to robic bo "dziewiątka"ładna była ale "na szczęście" skończyla tak http://www.bikepics.com/pictures/1221306/ i poszla do handlarza ... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, mam mozliwosc zamiany za swojego zzr 600 na zx9r. Link zx9r http://allegro.pl/show_item.php?item=1327561776 . Pytanie do was czy ktos ogladal ten motocykl? Albo bedzie mogl przy okazji go obejrzec?

Mam ok 600km w jedna strone wiec nie chcialbym zmarnowac 200zl na wyjazd na darmo. Dzieki chlopaki pzdr!

 

Jeśli ZZR masz w ładnym stanie i jeździ to ja bym się w tamtą kawę nie pchał...

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękanie ram występowało w ZX6 w ZX9 nie było występowało specjalnie, lecz jeśli chcesz go używać do ostrego pałowania to daj sobie spokój (słabe smarowanie silnika, zacierające się panewki - znam to z autopsji) lecz jeśli chcesz go używać do szybkiej jazdy czy tzw. "szybkiej turystyki" to polecam, motocykl wygodny, jeden z ostatnich wygodnych moto dla naprawdę wysokich gości a i w dobrych rękach pośmigasz nim na kolanie, egzemplarz za 6 tyś prosty, nie dymiący na niebiesko i bez stuków w rozrządzie - czemu nie, tylko zaznaczam że towar nie jest tak chodliwy podczas sprzedarzy więc czasem trzeba uzbroić się w cierpliwość lub poprostu zejść z ceny... POZDRO

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pękanie ram występowało w ZX6 w ZX9 nie było występowało specjalnie

 

Nieźle namieszałeś. Gdybym nie był takim leniem, poszukałbym archiwalnego ŚM, zeskanował i raz na zawsze rozwiał wątpliwości pękających ram w konkretnych rocznikach ZX-9R. Czy ktoś z Was pamięta artykuł? Ziomek wziął kredyt na marzenie, a po jakimś czasie rama sobie pękła... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was pamięta artykuł? Ziomek wziął kredyt na marzenie, a po jakimś czasie rama sobie pękła... :wink:

Że też nie miał na co tego kredytu wydać. Mój znajomy kupił też zx9 i nie na kredyt i też mu ramka pękła.

 

pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle namieszałeś. Gdybym nie był takim leniem, poszukałbym archiwalnego ŚM, zeskanował i raz na zawsze rozwiał wątpliwości pękających ram w konkretnych rocznikach ZX-9R. Czy ktoś z Was pamięta artykuł? Ziomek wziął kredyt na marzenie, a po jakimś czasie rama sobie pękła...

No mam ten egzemplarz na półce (nr ze stycznia 2004)i tam jest mowa o 6tce nindży... :biggrin: zrobić skan? :)

 

Miałem do czynienia z 3ma zx9r i były katowane na maxa i w żadnym nie było problemów z ramą!

Spidi z SP, który tu na FM też się wypowiadał na temat tej maszyny nie miał z nią problemów... tzn. z ramą nie miał problemów :) a miała więcej w pionie najechane niż na 2 kołach...

 

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramy pękają w zx6r, zx9r na pocieszenie mogę dodać że motocykle które widziałem z pękniętymi rami to też:

- 636

-f4

-f4i

-gsr

- gsxr po 2004

- r1

-zx10r

I zapewne w w wielu innych których nie widziałem. Można wysnuć tezę że we wszystkich nowych motocyklach przyostrym traktowaniu pęka rama. Jeśli chodzi o dziewiątkę to bodajże coś po 2002 roku poprawili. Ja jednak bym się nie przejmował i jeśli jeszcze nie jest popękana to brał sprzęt.

 

A w razie W. Wspawuje się wzmocnienia i rama robi się mocniejsza niż przy wyjeździe z fabryki. ( no i trochę cięższa :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam ten egzemplarz na półce (nr ze stycznia 2004)i tam jest mowa o 6tce nindży... :biggrin: zrobić skan? :)

 

Miałem do czynienia z 3ma zx9r i były katowane na maxa i w żadnym nie było problemów z ramą!

Spidi z SP, który tu na FM też się wypowiadał na temat tej maszyny nie miał z nią problemów... tzn. z ramą nie miał problemów :) a miała więcej w pionie najechane niż na 2 kołach...

 

Może coś pomyliłem z tym ŚM. Mniejsza z tym. Problem był znany i dotyczył ZX-9R. Widziałem tylko na zdjęciach, czytałem w internecie i gazetach :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramy pękają w zx6r, zx9r na pocieszenie mogę dodać że motocykle które widziałem z pękniętymi rami to też:

- 636

-f4

-f4i

-gsr

- gsxr po 2004

- r1

-zx10r

I

ja widzialem 900/929/954/1000rr gsxr600/750/1000, i wielu innych, ludzie niepojmuja ze jak motocykl ma zawias na upsie to cos musi gdzies pierdolnac wiec pozostaje rama ( mowie tu o dzwonie) bo od stania jeszcze zadnemu niepekla :icon_mrgreen:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...