Skocz do zawartości

Potrzebuje opinie czy uderzenie w koło zderzakiem wykrzywi je. PILNE


Digidy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdź niezależnego rzeczoznawce aby wystawił opinie, po za tym możesz się odwołać od opinii ubezpieczycieli.

 

 

tak w ogóle to czuć telepanie tylnego koła podczas jazdy?

grubą kasę można zgarnąć jeśli dobrze Cię ktoś pokieruje, a wiadomo że będzie trzeba kupić nową felę, oraz jak poprzednicy - mogło się coś innego uszkodzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) PZU jemu wierzy, i h*j.

 

i co, kolejny temat na fm ma to zmienić? nasza dyskusja zamiast opinii biegłego? pzu "wierzy" sprawcy, bo dzięki temu nie płaci - proste jak budowa cepa

rozumiem, że masz problem - ale już od dawna wniosek jest tylko jeden: sąd. nie rozumiem, co jeszcze chcesz tutaj osiągnąć

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź niezależnego rzeczoznawce aby wystawił opinie, po za tym możesz się odwołać od opinii ubezpieczycieli.

tak w ogóle to czuć telepanie tylnego koła podczas jazdy?

grubą kasę można zgarnąć jeśli dobrze Cię ktoś pokieruje, a wiadomo że będzie trzeba kupić nową felę, oraz jak poprzednicy - mogło się coś innego uszkodzić.

 

 

dokładnie tak jak mówi Szynka znajdź niezależnego rzeczoznawce który ci wystawi papier i ten papier piźnij tym cwaniakom w sądzie, bo wiadomo że rzeczoznawca z pzu nie jest tak wiarygodny, bo zawsze będzie robił na korzyść pzu. I niech ci zrobi taką wycenę że ci z pzu usiądą na dupe i będą robić pod siebie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech ci zrobi taką wycenę że ci z pzu usiądą na dupe i będą robić pod siebie!!!!!!

 

 

najgorsze jest to że dałem sie sfrajerować dziadkowi, mam jeszcze ułamany plastik od łańcucha, oraz zgłaszałem że mi przeciekał bak, ale baku do kosztorysu nie wliczyli, ( ale ten bak to trochę naciągane, ale na łączeniu od dołu ciekło, uderzyłem nogą w niego)

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Dziwie się kolesiowi że marudzi. Ewidentnie jego wina bo walnął z tyłu. Spisać dokumenty i do domu. Ubezpieczalnie niech się rozliczają a jak byłbym sprawcą to miałbym to gdzieś co ty podasz za szkody. Od Tego są specjaliści z ubezpieczalni i tak naprawdę to poszkodowany ma przerąbane podwójnie

malo kto sobie zdaje sprawe jakie spustoszenie moze robic.....KINETYKA!dla zobrazowania tego moje przezycie w skrocie.wpadl na mnie samochod ciezarowy 7,5t.ja w Voyager Chrysler.tempo cirka 6-10km/h.Strzal w srodek.Lot przez skrzyzowanie Voyagerem ok.3m!Teraz oskarz kolesia o niezamierzona probe morderstwa!I to wcale nie jest zart!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna nauczka, żeby dzwonić po Policje. Spiszą wszystko i na starcie masz już papier który orzeka co sie dokłądnie stało, kto był sprawcą itd. A tak masz teraz latanie, załatwiania i jeszcze ch** wie co z tego zyskasz i czy w ogóle.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

Z tą felga to pewnie racja że lepiej zawsze dobra używka.

Niedawno wjechał w moje auto taki czereśniak jak cofał.Podchodzi i mi mówi że nic się nie stalo lekko maska zarysowana i ze może mi dać 100zł za szkodę.A ja nie ,piszemy oświadczenie przyznajesz się do winy i niech leci z OC.A on wsiada i przeparkowuje samochód.Przyglądam się a tu maska zderzak wyleciał z zatrzasków i pod zderzakiem wzmocnienie wykrzywione.To ja po tym co się naczytałem na forum aparat i wale zdjęcia wszytko co widzę gdzie auta stoją,rejestracje tamtego itp.Za chwile tamten przyłazi i mówi że to nie jego wina tylko moja! i że on jedzie!

To ja mu teraz to se jedź bo już zdjęcia porobiłem a ty nie widziałeś a ja se na policje poczekam.

 

To tak w ramach przestrogi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zły na PZU że ze mnie idiote zrobili i kazali pisać odwołanie i mnie olali i tak,

 

juz od miesiaca sprawa powinna być w sądzie, tylko mi nadzieje robili, złodzieje, skoro są ślady na zdjęciach to oświadczenie jest już oszukane przez niego bo napisał, że nie ma śladów,

 

sprawa w sadzie jest wg mnie na 100% do wygrania, i się ciesze bo jak wygram to dostaje dużo więcej niż PZU chciało mi wypłacić, wiec nie jest źle.

 

 

.Za chwile tamten przyłazi i mówi że to nie jego wina tylko moja! i że on jedzie!

 

 

wypierdoliłbym mu w ryja i powiedziałbym, że mnie uderzył pierwszy, bo to już przegięcie, to jest dopiero absurd !!

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem że nie ma najmniejszych szans aby plastikowy zderzak uszkodził tylna felgę z grubą oponą.Felgę miałeś już wcześniej po uderzeniu w dziurę.Więc dla mnie to wygląda na spore naciąganie ubezpieczyciela.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie krzywi się rant felgi po uderzeniu w dziurę.Zawsze na zewnątrz.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter jako jedyny widzisz to co ja.

 

Digidy, po mojemu chcesz naciągnąć i tyle. Strzała dostałeś ale chciałeś "podciągnąć" pod to wszystkie usterki sprzęta i przekombinowałeś. Słusznie dostałeś buta.

Tyle z mojej strony.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak podaje go do prokuratury bo sprawca napisał do PZU, że tylko mnie dotknął zderzakiem, a ja mu uszkodziłem zderzak, maskę, i atrapę tym "dotknięciem" tylko.

 

 

kurcze ale luknijcie na ten zderzak jak on wystaje w peugeotach:

 

http://zapodaj.net/402992c2c62d.jpg.html

 

jest szansa wygrać??

 

 

 

 

Edytowane przez Digidy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...