Skocz do zawartości

dźwignie womet-tech


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki fristajlowiec troszkę z Ciebie :bigrazz:

 

pzdr

 

 

Bart, chcesz sobie zrobić krzywdę? :biggrin: Klamka zostanie w ręce i co wtedy? :biggrin:

 

 

Jak to co - nieprzewidziane kuku. tfu tfu tfu

 

pzdr

 

spoko nic sie nie stresujcie jak wyda to po kompleciku z dedykejszyn wam odstąpie. bedzie szacun na miescie i z 5pkt do respektu jak nic :bigrazz: :biggrin: :icon_mrgreen:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a na ebajcu widzialem calkiem ciekawe rozwiazanie tzn. klamki wykonane na CNC ale w komplecie z pompa radialna. widomo, jest to chińczyk tak wiec moze być różnie z jakością tego ale cena atrakcyjna tak wiec chyba zaryzykuje i założe do hajki bo i tak ma zdechłe hamulce w standardzie :)

Kupiles je w koncu? Jesli tak to jak sa wykonane?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Czesc.

Odswieze temat :-)

Odnosnie tego gdzie robia, to chyba w PL albo przynajmniej skladaja w PL.

Moje pytanie dotyczy jednak klamek uchylnych. Znajomy napisal, ze przy wciskaniu uchylnej klamka idzie jakby nieco do gory a nie prostopadle do osi obrotu. Moze ktos ma i moglby napisac czy tak jest czy nie. Poza tym moze jest tam jakas regulacja sily jakiej trzeba uzyc zeby klamka sie uchylila?

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Odswieze temat :-)

Odnosnie tego gdzie robia, to chyba w PL albo przynajmniej skladaja w PL.

Moje pytanie dotyczy jednak klamek uchylnych. Znajomy napisal, ze przy wciskaniu uchylnej klamka idzie jakby nieco do gory a nie prostopadle do osi obrotu. Moze ktos ma i moglby napisac czy tak jest czy nie. Poza tym moze jest tam jakas regulacja sily jakiej trzeba uzyc zeby klamka sie uchylila?

 

Pozdr.

F.

Klamki i całą resztę Womet-tech na pewno robi sam od A-Z w Polsce, niedaleko Krakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam spore doświadczenie z klamkami robionymi CNC, do każdego motocykla za 160zł już z przesyłką ogarniam takie klamki
generalnie sporo znajomych jeździ w takich , ja sam mialem w swoich motocyklach i jestem bardzo zadowolony z jakości, nie mówiąc juz o stosunku jakość/cena.
klamke z pompa radialna w zestawie bym nie brał, ale same klamki jak najbardziej tak
porównnywałem z klamkami z Womet-a i jakiejś większej różnicy szczerze mówiąc nie widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam w motormanii, że komuś składane klamki się złożyły w trakcie jazdy na torze. Zamiast hamować próbował ściskać powietrze i poleciał w kotły na sławiniaku. filipr piszesz o składanych wometach czy genrealnie o jakiś tam bliżej niekreslonych składanych klamkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimbak - konkretnie mam na myśli Womet-tech, bo tak mi pisał kumpel. Byłem ciekawy czy ktoś jeszcze miał takie wrażenie.

Jak się tak dobrze zastanowić nad tym co napisałeś to hmmm w sytuacji gdy występuje zimny pot na czole może lepiej żeby klamka nie miała możliwości pójścia w górę....

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yubas. może i śmieszne. W sytuacji paniki po prostu ciśnie się klamkę (nie każdy jest opanowany do ostatniej chwili) i jak idzie w górę zamiast w kierunku manetki to jest zonk... Na torze to jedno, ale na drodze publicznej chyba jeszcze gorzej

Chyba właśnie przestałem zastanawiać się nad składanymi i kupię zwykłe krótkie klamki, tym bardziej że kosztują 70% ceny składanych.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam składane/regulowane Womety.. drugi sezon śmigają i wszystko z nimi ok. Nie zauważyłem żeby jakoś się krzywiły itp..[tam jest taka śrubką którą można regulować siłę 'składania' tych klamek. W sumie to chciałem te średniej długości , nieskładane ..ale nie było już takich w ofercie.

 

4gdz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam składane/regulowane Womety.. drugi sezon śmigają i wszystko z nimi ok. Nie zauważyłem żeby jakoś się krzywiły itp..[tam jest taka śrubką którą można regulować siłę 'składania' tych klamek. W sumie to chciałem te średniej długości , nieskładane ..ale nie było już takich w ofercie.

 

4gdz.jpg

 

 

Czyli jeśli dobrze rozumiem, jest to ta śrubka przy osi obrotu miejsca gdzie ewentualnie składa się klamka?

Czy możesz tą śrubkę dokręcić na tyle mocno żeby klamka właściwie nie składała się wcale?

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...