Skocz do zawartości

Drugi tlok rozwalony lc2 80


Ziuteek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tuleje polecam Ci zrobić w motor-tech Katowice u pana Woryny. Będziesz miał zrobione profesjonalnie tuleje tak jak trzeba, do tego będziesz mógł u niego zamówić od razu tłok więc będziesz miał odpowiednio spasowany komplet.

Co do korby to poszukaj może u Ciebie w mieście znajdzie się zakład który robi takie rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a wiec ogladnalem dzis cylinder bardzo dokladnie i powiem wam ze poprzedni wlasciciel mnie wyruchal bez mydla..... szlifu to tam dawno nie bylo, jest wyczowalny prog i cylinder jest jajo.... czyli dlatego zlapal pierscien pewnie..

 

korba tez nie jest w dobrym stanie wiec bede robil remont,, gdzie dostane korbe? kto mi zrobi wal?

 

jesli nie wyjdzie nawet ostatni szlif to gdzie moge zatulejowac cylinder i jaki koszt?

 

Ale Ty go masz zmierzyć a nie tylko obejrzeć. Moje cylindry też miały próg a okazało się, że to od 0.01mm do 0.03mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty go masz zmierzyć a nie tylko obejrzeć. Moje cylindry też miały próg a okazało się, że to od 0.01mm do 0.03mm.

 

Wiem ide go zmierzyc w tygodniu ale wlozylem tloka i jest ewidntny luz..

 

http://allegro.pl/korbowod-yamaha-dt-80-dt...1315292285.html a o tej korbie co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady z tą kutą, to nie jest jakiś wyczynowiec. Chodzi o to, że at za 200zł ma prawdopodobnie poważniejsze łożyska i nie wybije się ani nie zgniecie przed dłuższy czas w porównaniu do tej o połowę tańszej. Za kutą musiałbyś jeszcze więcej zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shinigami co to za firma POWER ROD,, warte to jest cos? chodzi mi o korbe? lepsza od yoko?

Nigdzie nie moge znalesc nic na temat tej firmy

 

Też nic konkretnego nie znalazłem.

 

Spuźniona odpowiedź, zamki pierscieni nie moga być skierowane w okno wydechowe!

 

Jeśli strzałka była w stronę wydechu to nie mógł mieć zamków w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem taka Sytuacje w dt tez mi rozwalalo tak toki a przyczyna byly luzy na wale (Łozyska Wały do wymiany) i luzy na korbowodzie czyli kupic nowy ;) i wyważyć wał i bedzie smigal a z tym cylindrem to niech Ci to ktos wyfrezuje to bedziesz mial pewnosc ze masz to dobrze Zrobione!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...