Skocz do zawartości

GSXR 750 K2 vs. CBR 900RR SC33


Rekomendowane odpowiedzi

pitersky jesli grom z jasnego nieba nie uderzy i nie trafi sie jakaś rewelacja inna, to czuje swój kuperek juz w siodle Gixera :)

chętnie bym sie kajtnął chociaż kaweł i 954, i 900rr i gixerem, ale teraz trudno o to już będzie poza tym nikt w okolicy nie dysponuje takimi maszynami,

 

Vector chce tak ok 10 tysięcy PLN na pojazd przeznaczyć, wiadomo z tendencją zniżkową :) licze że w grudniu, styczniu będzie coś taniej jeszcze he

Edytowane przez crossowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitersky jesli grom z jasnego nieba nie uderzy i nie trafi sie jakaś rewelacja inna, to czuje swój kuperek juz w siodle Gixera :)

 

Vector chce tak ok 10 tysięcy PLN na pojazd przeznaczyć, wiadomo z tendencją zniżkową :) licze że w grudniu, styczniu będzie coś taniej jeszcze he

 

No to jak sugeruje Heniek niestety o na prawdę ładnej chcociażby 929 można pomarzyć, nie wspomnę o 954. A myślę, że szrotem nie chciałbyś jeźdźić.

 

Cóż jeszcze mogę dodać od siebie. Honda to Honda. Chwyciła mnie za serce i czuję w kościach, że szybko marki nie zmienię. A jak Ci się znudzi to zawsze można sprzedać i kupić coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie Vector, właściwie to mam więcej PLN ale mają inne przeznaczenie, na moto postanowiłem wybecelować ok 10 tysięcy, więc o 954 nie mysle nawet, a 929 troche mniej mi się podoba, dlatego Gixera biorę jako primo pod uwagę, pozostaje tylko szukać zadbanego w miarę utrzymanego sprzętu, myśle że zimą za około 10 tysięcy spokojnie mozna coś będzie znaleźć....w razie co jako selekcja druga zawsze zostaje 900rr :) troche tańsze są od gixera

 

wiem doskonale co to znaczyć pokochac Hondę:) miałem 3 sztuki, te skrzydło jednak ma coś w sobie, magnetyzm, sentyment pozostał ogromny do tej Japonii...

Edytowane przez crossowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do łańcuszków rozrządu to nie zdarza sie raczej by była potrzebna wymiana poniżej 50tyś km. W CBR przy ok 75 łańcuch zaczął sie odzywać, w K1 przy 47tyś jest cichosza, i jeszcze sporo życia przed nim.

Regulację zaworów w obu motocyklach wystarczy przeprowadzić raz na 20tyś km.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) w takim razie na jedno wyjdzie co do kosztów, no a co do użytkowania to wyjaśnienia pojawiły się już wcześniej, gaźnik kontra wtryski, więc wiadomo

 

a jeszczo co do tej synchronizacji układu wtryskowego w suzi, to są z tym problemy w postaci np. że tylko specjalny warsztat może to wykonać bo potrzebne są odpowiednie narzędzia, czy raczej każdy szanujący się mechanik powinien sobie z tym poradzić? chodzi o to zebym nie musiał pół kraju przeszukać aby znaleźć warsztat który wyreguluje mi układ wtryskowy, w razie czego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wybrał gixa litrowego, sc 33 jest dobrym motocyklem ale gix może napewno o wiele wiecej zaoferować, sc 33 ma na przodzie 16stke, co też nie jest rewelacją (dobór gum, shimmy itd...) a co powiesz na SP-1?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YUBY dzięki ;)

 

RudyXJ VTR to raczej nie dla mnie :) jesli już to ładne są te chyba powyżej 2002, zabudowane, nie podobaja mi sie ogólnie maszyny któe mają odkryty dół, a VTR dopiero chyba od któregoś roku była już cała zabudowana jak reszta szlifierek...

 

zdecydowanie większość poleca z Was poleca Gixera przed Cebrą :) więc chyba juz sie zdecydowałem, umocniliście mój wybór, nie bede ukrywał że w głębi od początku stawiałem na gixera i chyba nie myliłem sie:) ale chętnie posłucham jeszcze ciekawych informacji, na temat cebry i gixera, tego nigdy za wiele zwłąszcza o tak wspaniałych maszynach

Edytowane przez crossowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszczo co do tej synchronizacji układu wtryskowego w suzi, to są z tym problemy w postaci np. że tylko specjalny warsztat może to wykonać bo potrzebne są odpowiednie narzędzia, czy raczej każdy szanujący się mechanik powinien sobie z tym poradzić? chodzi o to zebym nie musiał pół kraju przeszukać aby znaleźć warsztat który wyreguluje mi układ wtryskowy, w razie czego :)

 

No warsztat musi mieć takie cuś co pokazuje na skali synchro, nie znam się, ale widziałem u Roberta w Przeźmierowie jak robili kumplowi regulację:)

 

RudyXJ VTR to raczej nie dla mnie jesli już to ładne są te chyba powyżej 2002, zabudowane, nie podobaja mi sie ogólnie maszyny któe mają odkryty dół, a VTR dopiero chyba od któregoś roku była już cała zabudowana jak reszta szlifierek...

 

Nie nie pomyliłeś przypadkiem się z Firestorm? Bo SP-1 i SP-2 to są za*ebiście piękne motocykle. SP-1 może nawet na chama byś wyrwał za te 10 klocków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem chłopie bo i jedno i drugie moto jest ładne. Swoje SC33 na ktorym przejezdzilem 3 sezony sprzedałem miesiac temu i mialem czekac z zakupem moto do wiosny i zastanawialem sie nad roznymi motocyklami...954, GSXR1000 K1 az tu nagle trafila sie okazja kupic ponownie SC33, tym razem zadbane i doinwestowane, rok 1999 (filtr sportowy, dynojety, swiece irydowe, lampy xenonowe, sportowy krotki wydech) a to wszystko w cenie starszego modelu. Nie zastanawialem sie dlugo bo mi ten motocykl wcale sie nie znudzil i mocy nadal ma wystarczajaco i do zabawy i do turystyki jest to poprostu poreczny i dopracowany motocykl. Wiadomo jakby byla kasa to zastanawialbym sie nad czyms zupelnie nowym ale jest jak jest i jezdze tym na co mnie stac.

 

Patrzac na ogolny wizerunek motocykla i trwałość mysle ze SC33 jest najlepszym i najsluszniejszym wyborem do 10000zł, bo za taka cene to tylko igłe mozesz znalezc

 

jezeli chcesz to ogladnij sobie nasza wycieczka na czeskie drogi:

 

 

Edytowane przez the-one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...