Skocz do zawartości

Zepsuli mi wał ? przy zmianie korby


Szoti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

panowie maskarka... wszystko juz było.... ładnie pięknie społowiłem silnik a tu dupa nie kręci sie maskara ; ? ?? rozpławiam a tu przy górnej części wału tu gdzie wchodzi stworzeń jest wybrzuszenie... z 2 mm w bok i czepia o karter... nie wiem nie czaje tego; / zadzwonie do nich jutro .... normalnie wku**wiłem sie ze ja nie wiem... juz jutro miałem odpalać... a tu wał... masakra... ; /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż foto

 

pewnie jak wyciągali sworzeń to w czymś mocowali i popsuli,nie widziałeś tego wcześniej?

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to firma zajmująca sie szlifami wałami od aut od 20 lat .... kilkanaście razydostawali od nas bloki od aut cięzarówek itp.. a dałem im wał od motoru i tu taka akcja ;/ powiedzieli zeby zawiesć im w piątek i z karterami ale boje sie oni chcą to spasować... ja mówie mu ze raz jest wybrzuszenie a dwa ma bicie... pozostało mi chyba kupić wał..

Edytowane przez Szoti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie mam pojęcia pojade z tatą do nich w piątek ojciec ich zna bo od kilku lat współpracuje z nimi może cos wskuram jak by dali około połowy ceny wału to było by ok

Edytowane przez Szoti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak sądze pojade z tym wałem i powiem zeby mi odrazu wyprasowali tą korbe nową co wsadzili tam

 

Opisz możliwie dokładnie jak i czym składałeś ten silnik a potem przedyskutujemy w którym momencie wał został uszkodzony bo nie za bardzo wierzę, że warsztat zajmujący się na co dzień wałami korbowodowymi wydał Ci źle poskładany wał.

 

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...