Skocz do zawartości

W końcu mam VFR


jareckiz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie po długich poszukiwaniach i jednym nieudanym wyjeździe po ten sam motocykl lecz w inne miejsce kupiłem VFR RC 36II. Dla ciekawych tego motocykla załączam filmik ( jeszcze u poprzedniego) właściciela).

http://www.youtube.com/watch?v=_R21QLLyv24

Tomhagen - pozdrawiam Cię! :lalag: jareckiz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne moto. Po obejrzeniu filmiku zastanawia mnie jednak, czy te świszczenie przy dodawania gazu to normalne w VFR?

 

 

to typowy odgłos pracy tego silnika - świszczą koła zębate rozrządu.

 

również pozdrawiam nowego właściciela :biggrin:

Edytowane przez tomhagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne moto. Po obejrzeniu filmiku zastanawia mnie jednak, czy te świszczenie przy dodawania gazu to normalne w VFR?

 

Rozrząd na kołach zębatych.

 

Ps. Co oznacza kurczak nad rejestracją ? Że jest się właścicielem fermy drobiu ? :icon_biggrin:

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje,mimo ze gratulowalem juz chyba na vfr-oc :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówi Vatzeque pięknie świszczy :clap:

Tak zapytam niedyskretnie ile się ceni tak VFR ?

 

ceni się tyle ile jest warta zależy w jakim jest stanie.

 

A jeśli chodzi o VFR to też jestem posiadaczem tego sprzętu i powiem że w vfr podoba mi się tylko jedna jedyna rzecz że jest długowieczny!!! no i wygląd a jeśli chodzi o dźwięk to myślę że nie jest zbyt interesujący i przeniesienie napędu też się nie sprawdza (mógł by być na pasku), spalanie ok, przyśpieszenie jako tako(do sprinterów nie należy) moim przejechałem od maja 18tyś km i ani jednej awarii tylko wymiany olejów i regulacje

 

Fajne moto. Po obejrzeniu filmiku zastanawia mnie jednak, czy te świszczenie przy dodawania gazu to normalne w VFR?

 

ty chyba jeszcze nie słyszałeś świstu? na tym filmiku to wyszło całkiem nieźle(cichutko) ale jak jest nagrywane w np garażu to aż głośniki trzeszczą. ale na żywo to jest całkiem ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...