Skocz do zawartości

Owiewka do moto...


R"urz"a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jak w temacie...

Zakupiłem do mojego moto taką oto owieweczkę... http://moto.allegro.pl/owiewka-diablo-4-la...1293089964.html i nie jestem pewien czy przejdzie mi to przegląd... Z czego wynikają moje obawy?? A no z tego iż lampki które są tam zamontowane w ogóle nie dają wiązki światła tylko rozpraszają bardziej..jak np. lampka do komputera... i właśnie nie wiem czy przegląd da rade popchnąć..prosił bym może o jakieś rady w sprawie modernizacji czy cóś.. pzdr :buttrock: :buttrock: :buttrock: i byle do wiosenki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostales do niej jakies papiery ?

 

Louic. Polo, i H. Gericke oferuja podóbne, wydaje mi sie, ze powinna przejsc. tylko wczueniej swiatla musisz ustawic ( zobacz co powie diagnosta. )

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostales do niej jakies papiery ?

 

Louic. Polo, i H. Gericke oferuja podóbne, wydaje mi sie, ze powinna przejsc. tylko wczueniej swiatla musisz ustawic ( zobacz co powie diagnosta. )

 

:crossy:

 

 

Jedyne papiery do niej to oznaczenia kabli.... zobaczymy.

Na razie moto w rozsypce a przegląd do zrobienia w marcu..;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toto nie powinno mieć prawa przeglądu przejść. Jak przejdzie to znaczy, że diagnosta nie robi tego co powinien (znając realia przejdzie).

To są żarówki z oświetleniowych paneli kuchennych, bez żadnej regulacji, zupełnie nie oświetlają drogi, tylko oślepiają tych z przeciwka.

Pomijając przegląd i kwestie estetyczne nie powinieneś tego zakładać dla własnego komfortu i bezpieczeństwa.

Edytowane przez fxrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak FX napisał.

A ja dodam, że totalna wiocha, oczywiście przez te halogeny kuchenne itp..

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chciałbyś mieć takie coś, to widziałem gość miał f3 z przodu dwa reflektory (wyglądające jak zegary w bandicie n - chodzi mi o kształt - chromowane) i nad tym taką lotkę, tylko nie mogę teraz znaleźć czegoś takiego, fakt światło dawało dobre, bo na h4 były.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toto nie powinno mieć prawa przeglądu przejść. Jak przejdzie to znaczy, że diagnosta nie robi tego co powinien (znając realia przejdzie).

To są żarówki z oświetleniowych paneli kuchennych, bez żadnej regulacji, zupełnie nie oświetlają drogi, tylko oślepiają tych z przeciwka.

Pomijając przegląd i kwestie estetyczne nie powinieneś tego zakładać dla własnego komfortu i bezpieczeństwa.

 

 

Przejść, napewno da radę, ale faktycznie ja bym z tym nie jeździł, nikt cię nawet w ciągu dnia nie zobaczy i może być nieciekawie.

 

Kwestia Twojego i cudzego bezpieczeństwa. Jeśli chcesz pojeździć po polach ok, ale jeśli masz mieć komfort psychiczny na drodze poruszając się po zmroku, to lepiej poszukaj czegoś, co będzie miało homologację.

Pamiętaj, to nie światło kierunkowskazów, tylko mijania i drogowe, a te są bardzo istotne na drodze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haa kolego z nocna bezpieczna jazda to mozesz sie porzegnac, to juz lepiej latarke jest przeykleic na tasme i bedize lepiej swiecic. Ogolem wyglad. A co do przegladu to wszystko da sie zalatwic hehe w koncu Polska. Ogolem jesli chcesz sobie polatac z dobrym swiatlem to bez homologacji nie ma co patrzec na owiewki.

Edytowane przez pikus91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...