Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

Wojtku - wyjaśnię Tobie sprawę propagandy BMW. Przyjechał Kolo na Zlot Super Tenere swoim Gssikiem i ok. było fajnie i wesoło. Rozochocony zrobił sobie w grupie fejsowej ST miejsce do zasypywania fotami i tekstami związanymi z jego wspaniałym Motocyklem. Moderatorom grupy to nie przeszkadzało, ale mi i jeszcze paru osobom TAK. Chyba, że coś się zmieniło i tylko mi przeszkadzało, to można Seba ponownie zaprosić tam tego Kolo z jego Gssikiem :)

Edytowane przez MW wilu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Czytam Wasze wpisy ,cały czas coś się dzieje .i oczywiście jest ok.

Ja na wiosnę sprzedałem swoją Tereskę bo jakiś czort pokusił mnie na powrót do klasyka.

Nabyłem zatem Yamahę 1300 MS ( chociaż marki nie zdradziłem) I jest..... kiepsko.

Nie będę już zanudzał,ale cała zima przedemną żeby naprawić błąd.

Zapoznałem się z programem majowego zlotu i już czuję ,że będzie zaje....

Poztaram się dołączyć(oczywiście na XTZ 1200 )

Pozdfrawiam forumowiczów. Grzela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku - wyjaśnię Tobie sprawę propagandy BMW. Przyjechał Kolo na Zlot Super Tenere swoim Gssikiem i ok. było fajnie i wesoło. Rozochocony zrobił sobie w grupie fejsowej ST miejsce do zasypywania fotami i tekstami związanymi z jego wspaniałym Motocyklem. Moderatorom grupy to nie przeszkadzało, ale mi i jeszcze paru osobom TAK. Chyba, że coś się zmieniło i tylko mi przeszkadzało, to można Seba ponownie zaprosić tam tego Kolo z jego Gssikiem :)

Kurde w sumie racja jak Tenera to nie GS. Juz łapie w czym problem.Dlatego Zlot jest Yamahy Super Tenere i tylko Tenery zapraszamy . Ogólne złoty są dla wszystkich. No a niestety kto nie ma Tenery to niech żałuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde w sumie racja jak Tenera to nie GS. Juz łapie w czym problem.Dlatego Zlot jest Yamahy Super Tenere i tylko Tenery zapraszamy . Ogólne złoty są dla wszystkich. No a niestety kto nie ma Tenery to niech żałuje

Bo to ukryta opcja niemiecka zapewne była :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.

Czytam Wasze wpisy ,cały czas coś się dzieje .i oczywiście jest ok.

Ja na wiosnę sprzedałem swoją Tereskę bo jakiś czort pokusił mnie na powrót do klasyka.

Nabyłem zatem Yamahę 1300 MS ( chociaż marki nie zdradziłem) I jest..... kiepsko.

Nie będę już zanudzał,ale cała zima przedemną żeby naprawić błąd.

Zapoznałem się z programem majowego zlotu i już czuję ,że będzie zaje....

Poztaram się dołączyć(oczywiście na XTZ 1200 )

Pozdfrawiam forumowiczów. Grzela

Pozdrawiam i czekamy na twoją Tenere Edytowane przez wooosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla prawdziwych Dam :) - Super Tenerek. Panowie przecież nikt tu nie ma fobii na tle konkurencyjnych marek, ale są Zloty ogólnodostępne i są dedykowane dla posiadaczy danej marki - np. HD-ki jak robią Zlot to nie wjedziesz Japonią i koniec. Jest nas na tle Gssików niewielu i fajnie, że mamy małą, ale własną grupę, która chce się corocznie spotykać. Brawo dla chłopaków - organizatorów Bieszczadzkiego Zlotu 2016 !!! Myślę, że wylecimy z Wro na parę maszyn :) np. przez Czechy i Słowacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla prawdziwych Dam :) - Super Tenerek. Panowie przecież nikt tu nie ma fobii na tle konkurencyjnych marek, ale są Zloty ogólnodostępne i są dedykowane dla posiadaczy danej marki - np. HD-ki jak robią Zlot to nie wjedziesz Japonią i koniec. Jest nas na tle Gssików niewielu i fajnie, że mamy małą, ale własną grupę, która chce się corocznie spotykać. Brawo dla chłopaków - organizatorów Bieszczadzkiego Zlotu 2016 !!! Myślę, że wylecimy z Wro na parę maszyn :) np. przez Czechy i Słowacje :)

Właśnie Marcinie chwycił sedna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Wooosiu tam był Wojtek z Wrocławia z namiotem :) ja też jestem za tym żeby zlot był dla włascicieli Super tenere, i tenere ale na pewno się zdarzy Że znajdą się zagubieni co w tym roku nieszczęsliwie zmienili markę bo YAmaha była niedostępna w akceptowanym dla nich terminie, ciągle kochają Super Tenere ale już mają inne moto i w tym przypadku co zrobić Twoim zdaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Kolegów

Tak jak wspominałem muszę wrócić do normalnego moto. No i..... Tereska jedzie już do mnie ze Szwajcarii.

Zapisuje się zdecydowanie na bieszczadzkie rozmowy.

Kto przyjmuje wpłaty?



Woosiu w kolorze Twojej.

Jak już dotrze do domu nie omieszkam zapodać fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...